معاون استاندار خراسان رضوی گفت: طبق آمار موجود از اول مرداد ماه نزدیک به ۲۰ هزار بازرسی از صنوف مختلف در استان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، قربان میرزایی سه شنبه شب در حاشیه کارگروه آرد و نان خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد : طبق آمار موجود از اول مردادماه نزدیک به ۲۰ هزار بازرسی در استان انجام شده است که به پرونده متخلفین نیز به مراجع  رسیدگی ارجاع شده است و اجازه نمی دهیم از این فضا کسی سوء استفاده کند.

وی افزود:در حوزه عمده فروشی و خرده فروشی هم نظارت ها ادامه داد وبازرسی های مشترک سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی ،بهداشت  مستمر و گسترده انجام می شود .

معاون هماهنگی امور اقتصادی  استانداری خراسان رضوی ادامه داد: جای هیچ نگرانی و دغدغه در بحث تامین کالاهای اساسی و قیمت ها نیست و هیچ افزایش قیمتی در کالاهای اساسی نخواهیم داشت و چنانچه در حوزه خدمات افزایش هزینه ای وجود داشته باشد باید از محل های دیگر تامین شود و در بحث کالاهای اساسی و ضروری فشاری بر مردم وارد نشود.

 وی تاکید کرد : ذخیره سازی خوبی از کالاهای اساسی انجام شده است و تمامی اقلام مثل شکر و برنج ، گندم ، مواد پروتئینی و روغن ذخیره سازی مناسبی انجام شده و هیچ نگرانی نداریم و هر جا احساس نیاز کنیم فوری وارد بازار شده و نسبت به افزایش عرضه اقدام خواهد شد.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: