نمایشگاه هنر مفهومی بچه‌های آسمان که به حمله بی رحمانه عوامل رژیم سعودی به اتوبوس حامل کودکان یمنی پرداخته است، با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان و دیگر اقشار مردم در نگارخانه اشراق مشهد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، میثم مرادی بیناباج، رئیس حوزه هنری خراسان رضوی، در مراسم گشایش این نمایشگاه گفت: نیت از برپایی این نمایشگاه، آشنایی نسل جوان‌تر با اتفاقاتی است که رژیم های جنایتکار در کشورهای جهان رقم می زنند.

وی افزود: هر کدام از شرکت کنندگان نامه‌ای نوشتند یا نقاشی ترسیم کردند تا ما به نمایندگی از آن ها به دست سازمان یونیسف برسانیم که در حقیقت باید حامی کودکان در اقصی نقاط جهان و به ویژه در مناطق جنگ‌زده باشد. سردار سرتیپ دوم پاسدار اکبر نجاتی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی نیز که از مهمانان این نمایشگاه بود، بیان کرد: کودکان قلب‌های پاکی دارند و هنوز درگیر دلبستگی‌های دنیا نشده‌اند. برگزاری نمایشگاه‌های این‌چنینی و دعوت از کودکان و نوجوانان موجب خط‌دهی به ایشان برای انتخاب مسیر آینده زندگی‌شان می‌شود. گفتنی است، این نمایشگاه از 25 تا 29 مرداد، از ساعت 9 تا 12 و 17 تا 20 در نگارخانه اشراق، واقع در حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

 

 

به نقل از روزنامه خراسان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: