حجت‌الاسلام پژمانفر گفت: موافقم که رأی‌گیری در خصوص بعضی از مسائل در مجلس علنی باشد، اگرچه رأی‌گیری غیرعلنی و علنی بسته به موضوع ممکن است معایب یا محاسنی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حجت‌الاسلام پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: این حق همه موکلین است که بدانند نظر و آرای وکیل و نمایندگانشان در مسائل چگونه است، چرا که این رأی‌های نمایندگان در راستای انجام وظیفه نمایندگی آنهاست. 

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر افزود: اینکه می‌گویند رأی هر شخص مربوط به خود آن شخص است، در صورتی صحیح است که جنبه شخصی داشته باشد، اما رأی‌ دادن در حوزه وکالت و نمایندگی که فرد وکیل و نماینده چندین نفر است، حق موکلین این فرد است که بدانند وی چه نظرات و دیدگاه‌هایی دارد تا بتوانند مسائل را از طریق این نقطه‌ نظرات و دیدگاه‌ها پیگیری کنند. 

وی ادامه داد: من با این امر موافقم که رأی‌گیری در خصوص بعضی از مسائل در مجلس علنی باشد، اگرچه رأی‌گیری غیرعلنی و علنی بسته به موضوع ممکن است معایب یا محاسنی داشته باشد، بنابراین باید بررسی لازم در این زمینه صورت گیرد تا مشخص شود در چه موضوعی رأی‌گیری علنی و در چه موضوعی رأی‌گیری غیرعلنی باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: