فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: به هسته‌‌های مقاومت اقتصادی و مدیرانی نیازمندیم که تصمیم‌گیری‌های زمانه جنگ دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سردار یعقوب‌علی نظری در اولین یادواره شهدای کارمند استان خراسان‌رضوی اظهار داشت: همان‌گونه که در دفاع مقدس پیروز شدیم، امروز نیز با بصیرت، استقامت و مدیریت مبتنی بر مبارزه در عرصه اقتصاد می‌توانیم بر بسیاری از تنگناها پیروز شویم، چه اینکه براساس تجربیات و دستاوردها به این باور رسیدیم که مردم در حوزه اقتصادی می‌توانند نبرد را به‌نفع نظام اسلامی تمام کنند و امروز سخت به هسته‌های مقاومت اقتصادی نیاز داریم، برای این منظور نیز مدیران باید تصمیم‌گیری‌هایی مانند تصمیم‌گیری‌های دوران جنگ داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مبارزه، جهاد و شهادت پیام قربان تا غدیر است، افزود: به همین دلیل دور هم جمع شدیم تا علاوه بر احترام، تکریم و سپاس، میثاق دوباره‌ای داشته باشیم و آن راه را که شهدا پیمودند و عمل کردند و هدف داشتند، بازخوانی کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با ابراز اینکه از طریق شهادت انسان می‌تواند به نقطه اوج و برترین جایگاه دست یابد، خاطرنشان کرد: برای این منظور راه دیگری متصور نیست، در نتیجه پیمودن این مسیر است که به سعادت می‌رسیم.

سردار نظری با پیچیده خواندن میدان مبارزه امروز، بیان کرد: امروز جنگ سخت و نرم مخلوط است و ما باید با توسل به نقطه‌ای مطمئن به تشخیص مسیر درست دست یابیم و آن چیزی نیست جز نقطه هدایتی ولایت.

وی ادامه داد: پیام غدیر و قربان نیز اطاعت مبتنی بر هدایت است. هر اقدامی در دفاع مقدس مبتنی بر هدایت است و زمانی این موضوع ممکن است که انسان به مرکزیت آن یعنی ولایت متصل باشد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) اضافه کرد: این همان راه شهدا است و اگر خلاف این مسیر را برویم راه را اشتباه رفته‌ایم. نگاه و بصیرت شهید عمیق است و اطاعتش اطاعت استدلال و منطق و عدل است و این نظام الهی مبتنی بر 250 هزار خون شهید طی این سالها است و ما وظیفه داریم پیام معمار کبیر انقلاب را به همه برسانیم که فرمودند حفظ نظام از اوجب واجبات است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: