فرمانده کل سپاه گفت: مدیریت جهادی گره گشای مشکلات امروز کشور است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردارسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری امروز در همایش فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی سپاه گفت: امروز در جامعه به مدیریت انقلابی و جهادی مبتنی بر اصول قرآن و اسلام نیاز داریم.

وی افزود: تفاوت دیدگاهی که در جامعه وجود دارد، ناشی از کمبود مدیریت جهادی و انقلابی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شرایط کنونی کشور پیچیده و حساس و آزمون الهی است که قاطبه مردم  با ادامه راه امام راحل(ره) و تحت منویات رهبر معظم انقلاب پای اصول و آرمان های انقلاب اسلامی و نظام ایستاده اند و با ایمان به این راه و مسیر نورانی  انقلاب با شور و بصیرت  برای پیشبرد انقلاب و دفع توطئه های دشمنان همچنان در صحنه هستند.

سردارسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه  افزود: دشمنان تلاش می کنند با ایجاد جو نا امیدی میان مردم، انقلاب را به حاشیه بکشند، زیرا باور شان شده است با جنگ و حمله نظامی نمی توان کاری از پیش برد .

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرایط حساس امروز کشور را برآیند چند عامل تهدید و نقاط ضعف از جمله دشمنی دشمنان خارجی، شیطنت برخی مخالفان داخلی که ناشی از تفاوت نگاه آنها با دیدگاه انقلابی و اسلام ناب محمدی (ص)است و نیز غربت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور عنوان کرد.

فرمانده جدید نیروی دریایی سپاه هم در این  همایش گفت: دشمن با ایران هراسی به دنبال تثبیت حضور خود در منطقه و همچنین فروش سلاح بیشتر است.

دریادار پاسدار تنگسیری تصریح کرد: همه اقدامات دشمن در آبهای خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز را زیر نظر داریم.

در این همایش دریادار پاسدار تنگسیری به عنوان فرمانده جدید نیروی دریایی سپاه  معرفی و علی فدوی فرمانده قبلی این نیرو  تودیع شد.

در این مراسم دریادار پاسدار علی فدوی به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معارفه شد.

 

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: