فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: ا‌ن‌شاء‌الله در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی شاهد جهشی بزرگ خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار یعقوبعلی نظری ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) و جانشین قرارگاه اجتماعی امنیتی شهید برونسی اظهار داشت: برخلاف تصورات مادی و تحریم‌هایی که دشمن اعمال کرده و براساس قراین و شواهد، سال بسیار پربرکتی خواهیم داشت و ا‌ن‌شاء‌الله در 40 سالگی انقلاب اسلامی شاهد جهشی بزرگ خواهیم بود.

وی بیان داشت: امروز استبداد و استکبار دلار را بر میدان اقتصادی داریم ولی با این وجود شاهد رویش انقلاب در منطقه هستیم و شاهد هستیم که ترکیه و پاکستان نیز امروز برابر آمریکا موضع‌گیری دارند.

سردار نظری ادامه داد: امروز نیازمندیم که صبر و تحمل جامعه خود را بالا ببریم؛ باید در فرهنگ مدیریتی سپاه، خود را از نظر فردی و اجتماعی و سازمانی تنظیم کنیم.

وی افزود: باید براساس مدیریتی انقلابی، الزامات را تهیه کنیم هر چند امکانات اندک باشد؛ چرا که مدیریت انقلابی یعنی با امکانات پایین صحنه را خالی نکرده و به کار و رسالت خود ادامه دهیم. امروز توجه به پست باید از منظر نیاز به کار باشد نه جایگاه و مقام. این مشق و فرهنگ ما نیست و اهداف ما را تعیین نمی‌کند. وظیفه داریم به همه موضوعات ورود پیدا کنیم و کمک همه دستگاه‌ها باشیم.

در پایان این مراسم، سردار علی‌اکبر افراسیابی به عنوان مسئول یگان حفاظت و حراست آستان قدس رضوی و  سردار  مجتبی غفورپور، به عنوان جانشین قرارگاه اجتماعی امنیتی شهید برونسی و سردار شفاهی به عنوان جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) منصوب شدند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: