فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: تاکنون حداقل ۲۷ مورد انبار احتکار کالاهای اساسی و لوازم خانگی با اطلاعات مردمی در ‌استان شناسایی ‌و پرونده‌ها به مراجع قضایی و ذی‌ربط ارسال ‌و در سیر مراحل رسیدگی و قضایی قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار یعقوبعلی نظری عصر امروز در نشست خبری رزمایش بزرگ سپاهیان حضرت محمّد رسول الله 2 در محل مجتمع آیه‌های مشهد اظهار داشت: مرحله اول رزمایش گسترده کشوری حضرت محمد رسول الله(ص) تحت عنوان اقتدار عاشورایی بسیج  در استان در حال برگزاری است.بخش نخست رزمایش با اعزام گسترده 350 گروه جهادی بسیجی به نقاط مختلف استان با هدف خدمت رسانی، همراهی و همدلی بین آحاد مردم و بسیج از 9 شهریور آغاز شده و تا 29 شهریور ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ادامه داد: بخش بعدی رزمایش که از عصر دوشنبه 19 شهریور ماه با فراخوان 74 گردان بیت المقدس سراسر استان با هدف تمرین تاکتیکی و رزمی در اردوگاه‌های مشخص اجرا شده و روز سه شنبه 20 شهریور با الحاق سایر گردان‌های بیت المقدس و کوثر استان، برنامه نهایی تجمع که با حضور 172 گردان در28 شهرستان مختلف استان تجمع گسترده مردمی بسیجیان اجراخواهد شد؛ همچنین با توجه به اینکه مرحله دوم رزمایش مصادف  با روز اول محرم شده برنامه‌های متناسب با این ایام پیش بینی شده که اجرا خواهد شد.

سردار نظری گفت: مرحله سوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس با حضور 170 گردان (بیت المقدس، کوثر، امام حسین (ع) و امام علی(ع) همچنین گردان‌های قشری بسیج در مرکز استان با تجمع گسترده تعداد کثیر بسیجیان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه امام رضا ع با اشاره به اهداف تعیین شده رزمایش تصریح کرد: امیدواریم با این تمرین‌ها، فراخوان‌ها و تجمعات یادی از آن دوران شود و مطلع مبارکی باشد برای ورود به هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره عزیزانی که با تقدیم جان خود اقتدار آفرینی کرده و حماسه بزرگی را آفریدند.

سردار نظری افزود: از اهداف دیگر رزمایش، افزایش آمادگی‌های رزمی گردان‌های بسیجی با تمرینات تاکتیکی و رزمی و همچنین مشتی بر دهان معاندان نظام مقدس اسلامی و استکبار جهانی است تا بدانند نظام مقدس اسلامی بر پایه‌های مستحکم مردمی که  بسیجیان به عنوان نیروهای پیشرو و سازمان یافته مردمی در آن هستند؛ همچنان استوار است.

وی در پاسخ به سوال شرایط اقتصادی و نگاه سپاه به حل مشکلات مردم تصریح کرد: بخش عمده مشکلات موجود جامعه ما مربوط به گرفتاری‌های درونی جامعه است؛ لذا ما آمادگی خود را برای کمک به دستگاه‌های مختلف اعلام کرده‌ایم و معتقدیم مشکلات به شرط همدلی، همکاری و کمک خود مردم حل شدنی خواهند بود.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) اظهار داشت: تاکنون حداقل 27 مورد انبار احتکار کالاهای اساسی و لوازم خانگی با اطلاعات مردمی در سراسر استان شناسایی شده و پرونده‌ها به مراجع قضایی و ذی‌ربط ارسال شده و در سیر مراحل رسیدگی و قضایی قرار دارند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: