رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از احتمال توزیع کارت خرید نقدی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه خبر داد و گفت: قرار است وزارت رفاه به زودی جزئیات و نحوه اجرای طرح را تهیه و اعلام کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امیر خسرو فخریان در مورد توزیع کارت خرید کالا به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی گفت: قرار است وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی جزئیات و نحوه اجرای  طرح را تهیه و اعلام کند. 

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور با بیان اینکه کارت‌های مذکور به نام سرپرست خانوار صادر و شارژ می‌شود، بیان داشت: با اجرای طرح مذکور، به هر نفر 35 هزار تومان تعلق می‌گیرد، اما این رقم برای خانواده‌های بالای 4 نفر به ازای هر نفر 30 هزار تومان است و به ازای هر نفر اضافه احتمالا مبلغ 10 هزار تومان به مبلغ 4 نفر اضافه می‌شود.

وی اظهار داشت: هنوز در این ارتباط بخشنامه‌ای دریافت نشده و جزئیات آن مشخص نیست، اما احتمالا تا دو هفته  آینده این مبلغ به حساب افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی واریز می‌شود. 

فخریان اظهار داشت: هماهنگی‌ لازم با فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام شده و در صورت واریز این مبلغ به حساب سرپرستان خانوار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، خانواده‌ها می‌توانند از 9 هزار فروشگاه زنجیره‌ای در سراسر کشور خرید خود را انجام دهند. 

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: