دبیرکل مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد نوشت: اوضاع نابسامان اقتصادی کشور ریشه در بی تدبیری مسئولین امر دارد و یکی از بزرگترین معضلات اقتصادی مربوط به مسئله وزارت راه و شهرسازی و بالاخص حوزه مسکن است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، کیوان عاصم دبیرکل مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طی نامه‌ای به آخوندی وزیر مسکن، راه و شهرسازی نوشت: آنچه که اوضاع نابسامان اقتصادی، در کشور ایجاد کرده است ریشه در بی تدبیری مسئولین امر دارد و یکی از بزرگترین معضلات اقتصادی مربوط به مسئله وزارت راه و شهرسازی و بالاخص حوزه مسکن است.

متن این نامه به شرح زیر است:

« وزیر محترم راه و شهرسازی

آقای دکتر آخوندی

سلام علیکم؛

در راستای عمل به فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ابتدا باید عرض کنیم که جنبش دانشجویی آگاه و بیدار است و در راستای دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و ولی نعمتان آن یعنی مستضعفین جامعه از هر گونه اقدام و عمل انقلابی و مجاهدانه دریغ نخواهد کرد. آنچه که اوضاع نابسامان اقتصادی، در کشور ایجاد کرده است ریشه در بی تدبیری مسئولین امر دارد و یکی از بزرگترین معضلات اقتصادی مربوط به مسئله وزارت راه و شهرسازی و بالاخص حوزه  مسکن است.

این روزها که عوامل آن وزارت محترم سرگرم افتتاحیه های مختلف هستند، حساسیت های مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، که رسالت شفافیت و عدالتخواهی را دنبال می‌کند به مراتب بیشتر شده و پیرو این مهم لازم می‌دانیم در مورد افتتاحیه هایتان در شهرهای جدید بالاخص شهر جدید پردیس که حاشیه های بسیاری را دارد توضیحاتی ارائه کنید؛ و مستندا بفرمایید 5020 واحدی که افتتاح گردیده به معنی آنست که همه  واحدهای آن تکمیل شده و قابل بهره برداری است؟! یا نمادین بوده و خدای ناکرده به ولی نعمتان انقلاب دروغ می‌گویید؟ لطفا مستند و مستدل، پاسخ سوال ما را بدهید.

در غیر اینصورت تا حصول نتیجه نهایی و اقناع مردم شریف جمهوری اسلامی ایران از این مسئله دست برنخواهیم داشت چرا که حق الناس قابل اقماض نبوده و مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مقابل جوسازی های نامتعارف که باعث التهاب در اقشار ضعیف جامعه شود به جد ایستادگی خواهد نمود.» 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: