جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با پیامی، حادثه تروریستی اهواز را محکوم و تاکید کرد: حوادث تروریستی نشانه‌ کینه و دشمنی استکبار علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، متن پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز به این شرح است:

خبر شهادت و مجروح شدن جمعی از زنان، کودکان و افراد بی‌دفاع کشور عزیزمان ایران که با حمله تروریستی عناصر تکفیری وابسته به استکبار جهانی در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز صورت گرفت، موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

این حادثه تلخ و خونین که در مثلث آمریکایی، سعودی، صهیونیستی استکبار طراحی و توسط مزدوران آن‌ها در مراسم مزیّن به نام هفته دفاع مقدس به انجام رسید، نشانه‌ی عمق ناتوانی، کینه و دشمنی استکبار علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

سردمداران نابخرد استکبار و ایادی منطقه‌ای آن‌ها باید بدانند؛ انقلاب اسلامی ایران و رشادت‌های ملت شهیدپرور این مرزوبوم در طول تاریخ انقلاب این واقعیت را به ثبت رسانده که عزم راسخ ملت انقلابی ایران هیچ‌گاه تسلیم این‌گونه جنایت‌ها و خباثت‌ها نشده و نخواهد شد و عناصر حقیر و بدطینت نتوانسته و نخواهند توانست خلل و خدشه‌ای بر استواری، ایمان، اقتدار و اراده مردم وارد کنند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و خانواده‌های داغدار و مردم شهیدپرور اهواز، برای شهیدان این حادثه علو درجات و برای مجروحان شفای عاجل از خداوند متعال مسئلت می‌نماید و از مسئولان امنیتی و نظامی و اطلاعاتی می‌خواهد ضمن شناسایی عوامل پیدا و پنهان این حادثه‌ی خونین با آنان برخورد جدی نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: