نمایش آیینی و میدانی «حسین تنها نمی‌ماند» هم‌زمان با هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری و آیین‌های محرم اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای پایداری، نمایش آیینی و میدانی «حسین تنها نمی‌ماند» هم‌زمان با هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری و آیین‌های محرم  اجرا می‌شود.

سرپرست فرهنگسرای پایداری مشهد در رابطه با این نمایش گفت: این نمایش گوشه‌ای از زندگی شهدای مدافع حرم مشهدی و برگرفته از کتاب رویای بیداری است.

سید وحید عماد موسوی افزود: از آنجا که خون شهدای مدافع حرم، دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی امتداد خون شهدای صدراسلام و شهدای کربلاست، نمایش به‌وقایع نبردهای زمان حضرت امام علی علیه السلام، کربلا، دفاع مقدس و حماسه آفرینی جوانان مشهدی در دفاع از حریم اهل بیت(ع) می‌پردازد.

وی با تاکید بازنمایی و یادآوری فرهنگ دفاع مقدس برای نسل‌های جوان در قالب نمایش و نمایشگاه ادامه داد: نمایشگاه «تماشای هزاران قمر» به‌معرفی رشادت‌ها و جانفشانی رزمندگان دفاع مقدس اختصاص یافته است.

سرپرست فرهنگسرای پایداری مشهد با اشاره به همیاری معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه امام رضا علیه السلام، نیروهای نظامی و انتظامی استان، موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس، بهداری شمال‌شرق نیروی زمینی سپاه و سایر سازمان‌ها و نهادها؛ تاکید کرد:در حاشیه نمایشگاه ادوات نظامی، غرفه‌های محصولات فرهنگی و سرگرمی برای کودکان نیز پیش‌بینی شده است.

گفتنی است؛ این نمایشگاه در بولوار پیروزی، بوستان وفا دایر شده و تا 7 مهرماه از ساعت 16 تا 21 پذیرای مردم است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: