۴۰۰ مسؤول بسیج دانش‌آموزی مدارس مشهد در بیانیه‌ای حادثه تروریستی اهواز را محکوم کردند، در این بیانیه آمده است: جواب این ترقه‌بازی‌ها را با موشک‌هایمان خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از روابط عمومی بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی، ۴۰۰ مسؤول بسیج دانش‌آموزی مدارس مشهد در بیانیه‌ای حادثه تروریستی اهواز را محکوم کردند و خواستار مقابله به مثل علیه مسببان این جنایت شدند.

متن کامل این بیانیه را در ادامه می‌خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی روز ۳۱ شهریورماه اهواز در آغاز هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)، ایران را عزادار و محزون کرد.

در آغاز هفته مقدس در یک مانور مردمی که نیروهای مسلح گوشه‌ای از اقتدار نظامی خود را به نمایش می‌گذارند اقدام تروریستی عده‌ای مزدور غربی موجب شهادت تعدادی از هموطنان عزیزمان شد.

دشمنان این ملت در طول ۴۰ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی با وجود تلاش فراوان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران نتیجه‌ای جز شکست و ذلت نداشتند. 

ضعف آنان و اقتدار ایران مانع از آن است تا مستقیما در برابر قدرت ایران  بایستند از این رو به اقدامات تروریستی بر علیه زنان و کودکان بی‌دفاع روی می‌آورند، اینان شمر زمانه‌اند که حتی به کودک ۴ ساله هم رحم نمی‌کنند.

آنان در تلاشند که مردم ایران را نسبت به انقلاب و نظام اسلامی بی‌اعتماد کنند، در حالی‌که ملت غیور ایران با بصیرت و مقاومت همچون دژی مستحکم مانع تحقق اهداف دشمنان گشته است.

داغ غم شهادت این ۲۵ شهید مظلوم قربانی حمله تروریستی  دشمن نه تنها بر دل خانواده‌های و بازماندگان این شهدا که بر دل تک تک مردم ایران نشسته است، اما باید بدانند جوابی دندان‌شکن خواهند گرفت.

جواب این ترقه‌بازی‌ها را با موشک‌هایمان خواهیم داد و به شما این چنین می‌گوییم:  ای جیره‌خواران بزدل، بروید از اربابانتان سابقه موشک‌های ما را بپرسید! بروید بپرسید که چگونه یک شیر مردایران زمین حاج قاسم سلیمانی آن ارباب قماربازتان را تشر زد که دو روز نکشیده از مواضع خود عقب نشست.

افسران جوان سید علی خامنه‌ای به شما می‌گویند: شک نکنید که با کار و تلاشمان خواب را از چشمانتان خواهیم گرفت.

اما شهادت که تجارت با خداست، تنها نصیب کسانی می‌شود که پروردگار آنها را برگزیده باشد و همین مسئله تسلی خاطری است بر دل داغدیده مردم صبور خوزستان باشد که خداوند شهدای ما را با سید و سالار شهیدان محشور و صبر و رضا بر قضای الهی را به خانواده‌های آنان مرحمت نماید.

بی‌شک ارتکاب این گونه جنایات سستی و خللی در اراده راسخ ملت ایران در پایبندی به ارزش‌های انقلاب و تداوم مسیر آنها نخواهد داشت. 

مسؤولان نیز باید قدر این مردم را بدانند و از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات امروزه آنها دریغ نکنند.

به لطف الهی و با همت و توانایی نهادها و نیروهای مربوطه و به یاری تجربه‌های ناشی از برخورد قاطع و کوبنده با تعقیب شواهد و مدارک در آینده نزدیک انتقامی سخت و فراموش نشدنی از آنها گرفته خواهد شد.

فرماندهان واحدهای مقاومت مدارس مشهد مقدس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: