فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف ۱۳ انبار زیرزمینی احتکار کالا در طرح امنیت محله محور مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار قادر کریمی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طرح امنیت محله محور با جدیت دنبال می شود که در این راستا طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات گسترده ای در یکی از محلات مشهد به اجرا درآمد و مقادیری کالای احتکار شده نیز کشف شد.

وی افزود: ماموران انتظامی در این طرح موفق شدند در عملیات غافلگیرانه  ۱۳ انبار زیر زمینی احتکار کالا شامل ۲ هزار و ۳۱۹ دستگاه لوازم خانگی و ۹ تن مواد غذایی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان کشف شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در این عملیات ضربتی با همکاری تیم های فرماندهی انتظامی مشهد و اکیپ های ورزیده یگان امداد فرماندهی انتظامی خراسان رضوی توانستند ۵ محکوم متواری که یکی از آنان متهم به قتل بود، ۵۵ سارق خیابانی و ۳ سارق خشن را دستگیر و از این افراد مقادیری قابل توجهی وسایل و لوازم سرقتی کشف کنند. 

کریمی گفت: اکیپ های پلیس مبارزه با موادمخدر استان نیز در این عملیات ۳۶ تن از عاملان تهیه و توزیع مواد افیونی را دستگیر و از این این افراد مقادیری مواد مخدر بسته بندی شده و آماده توزیع کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: بازدید از ۳۱ فروشگاه عطاری و داروی گیاهی و پلمب ۵ واحد متخلف، بازدید از ۵ مغازه اوراق فروشی و پلمب یک واحد صنفی متخلف، بازدید از ۶۴ کافه سنتی و پلمب و تعطیلی ۳۶ واحد صنفی متخلف نیز از نتایج اقدامات تیم های پلیس امنیت عمومی استان خراسان رضوی در اجرای این عملیات گسترده بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: