مدیرعامل بیمارستان رضوی گفت: کمک به بیماران نیازمند در این بیمارستان به انجام رسیده و تاکنون ۴ میلیارد تومان به این بخش تخصیص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، دکتر رضا سعیدی بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد:هیچ مرکز درمانی خصوصی دارای واحدی برای امداد نبوده و راه‌اندازی این کمیته در بیمارستان رضوی تاکنون عایدات فراوانی برای محرومان داشته است. 

وی افزود: بیش از ۴ میلیارد تومان با مساعدت پزشکان بیمارستان رضوی و نیز مسئولان بخش‌های مختلف بیمارستان رضوی در ۲ سال اخیر به محرومان و بیماران نیازمند کمک شده که این امداد به کمک کمیته مددکاری بیمارستان محقق شده است.

مدیرعامل بیمارستان رضوی تصریح کرد:خوشبختانه بنیاد سلامت آستان قدس رضوی به دنبال آن است که همه مراحل درمانی بیماران در حوزه گردشگری سلامت از صفر تا صد در مراکز پیشرفته انجام شود و به این منظور در حال راه‌اندازی  نرم‌افزارهای پیشرفته‌ای هستند.

سعیدی گفت: سال گذشته ۴ درصد بیماران بیمارستان رضوی مراجعان غیرایرانی بوده‌اند که ۹۰ درصد این بیماران را عرب‌زبانان تشکیل داده و بعضا از سایر کشورهای آسیایی و حتی اروپایی مراجعه‌کننده داشته‌ایم. 

وی خاطرنشان کرد:ضریب اشغال تخت‌ها در بسیاری از بخش‌های بیمارستان رضوی مانند بخش های مربوط به قلب و اعصاب، هماتولوژی  به بالای ۹۵ درصد رسیده است و در برخی از بخش‌ها مانند بخش اطفال ضریب اشغال تخت‌ها  کمتر است که این آمار نشان از اعتماد بالای بیماران ایرانی و غیرایرانی به این مرکز درمانی دارد. 

مدیرعامل بیمارستان رضوی اظهارکرد: دستگاه سی‌تی آنژیوگرافی بیمارستان رضوی از یکی از کشورهای اروپایی خریداری شده است که با قابلیت ۵۱۲ اسلایس در کشور بی‌نظیر بوده و اگر تحریم‌ها مانع نشود، این دستگاه به‌زودی وارد کشور شده و در این بیمارستان نصب و راه‌اندازی می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: