فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: از یک دستگاه تریلر بونکر گاز، بیش از ٣ تن مواد مخدر که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد، در این رابطه یک متهم نیز دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قادر کریمی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی کسب خبری مبنی بر حمل مواد مخدر از یکی از استان‌های مرکزی کشور به این استان توسط یک‌دستگاه خودرو تریلر بونکر گاز بلافاصله موضوع در دست بررسی و رصد اطلاعاتی مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن حضور در محورهای ورودی استان در بامداد هشتم مهر ماه موفق به شناسایی خودرو تریلر شده و نسبت به متوقف نمودن آن اقدام کردند.

وی ادامه داد: با توجه به وجود باقیمانده گاز در داخل بونکر و خطرات احتمالی اقدامات تامینی مناسب با حضور کارشناسان مربوطه انجام که در نتیجه در بازرسی از داخل بونکر مقدار ۳ تن و ۱۸۰ کیلوگرم مواد مخدر که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف که در همین رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر شد، تحقیقات گسترده با دستور مقام قضایی ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: