معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: حرم منور رضوی میزبان ویژه‌برنامه‌های شهادت امام سجاد(ع) می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی اظهار داشت: ویژه برنامه‌‌های شهادت امام سجاد(ع) در بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود و عزاداران و زائران و مجاوران می‌توانند از ویژه برنامه‌های تدارک دیده شده برای این روز در رواق امام خمینی(ره) حرم رضوی برخوردار شوند.

معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، ویژه برنامه شب شهادت امام سجاد(ع) امشب  بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مهدوی‎ارفع برگزار می‎شود و در ادامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت(ع) به مرثیه‎خوانی و سینه‎زنی می‎پردازند.

وی افزود: ویژه برنامه شام شهادت امام سجاد(ع) نیز جمعه از ساعت 16:30 تا 20 با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان برگزار می‎شود.

حسینی گفت: افزون بر برنامه‎های رواق امام خمینی(ره) در شب و روز شهادت امام سجاد(ع) برنامه‎های پرسمان دینی و حلقه معرفت با موضوع سیره زندگانی این امام همام درعموم رواق‎های حرم، میزبان عموم زائران است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت شب شهادت امام سجاد(ع) برنامه سخنرانی و عزاداری ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س) تدارک دیده شده که پنج شنبه از ساعت 16 تا 19 برگزار می‎شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: