مدیرکل صدا وسیمای خراسان‌رضوی گفت: صدا و سیمای خراسان رضوی ویژه برنامه‌هایی به مناسبت روز جهانی کودک تدارک دیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، محسن نصرپور اظهار داشت: در حوزه سیما ویژه برنامه‌ای با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سیمای خراسان رضوی در یکی از سالن‌های اجتماعات شهر مشهد در روز جهانی کودک پخش می‌شود. آیتم‌های این برنامه مسابقه بین کودکان داخل سالن، قصه گویی، پانتومیم و سرود می‌باشد.

وی افزود: همچنین برنامه آبنبات چوبی ویژه روز جهانی کودک به مدت 45 دقیقه روی آنتن می‌رود. از آیتم های این برنامه می‌توان به سرود، مسابقه، پانتومیم،گزارش و قصه گویی اشاره کرد و حضور کودکان در استدیو از قسمت‌های شاد این برنامه می‌باشد.

مدیر کل صدا وسیمای خراسان‌رضوی با اشاره به ویژه‌برنامه‌های روز جهانی کودک در حوزه صدا گفت: ویژه برنامه "کوچولوی خونه" به مناسبت روز جهانی کودک به مدت 30 دقیقه روی آنتن می‌رود. این برنامه به آیتم‌های ویژه و شاد مخصوص کودکان در روز جهانی کودک می‌پردازد.

نصرپور اضافه کرد: قصه گویی، ترانه‌های کودکانه، مسابقه، دکلمه‌های بچه‌ها از آیتم‌های این برنامه است."کوچولوی خونه" به تهیه کنندگی هلیا حسینی، بازیگری علی انوریان یزدی، صدا برداری محمد افتخاری، نویسندگی هلیا حسینی و مژگان عطف و مجریگری مژگان حضرت زاده می‌باشد.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: