پدیده در لیگ و جام حذفی همچنان وضعیت خوبی دارد اما از نظر پشتیبانی مثل سال‌های قبل بازهم تک و تنها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، داستان پدیده و لیگ برتر و مشکلات مالی کلیدواژه‌ای است که در سال‌های اخیر همواره برای گوش و اذهان مشهدی‌ها آشناست و گویا قرار نیست زمان و موعد مشخصی برای پایان یافتن مشکلات مالی این تیم ترسیم شود؛ انگار از ازل لیگ برتر پدیده را با مشکل مالی بسته‌اند.

نکته جالب این است که وقتی مصاحبه مسئولان این تیم را می‌خوانیم شاهد هستیم که آن‌ها همواره به این مهم ارجاع داده‌‌اند که پدیده در سال‌های گذشته نیز مشکل مالی داشته و تصور مخاطب این است که گویا قرار است این مسئله جزو افتخارات پدیده قید شود!

امسال اما پدیده بار دیگر مانند سال گذشته شروعی بسیار خوب در لیگ برتر داشت و حتی بهتر و درخشان‌تر از سال قبل هم لیگ را استارت زد تا جایی که اینک صدرنشین است اما صدرنشینی که قطعا برای بازیکنان پدیده نیز هر روز تلخ‌تر می‌شود زیرا گویا قرار نیست مشکلی از مشکلات آنها کم شود.

یحیی گل‌محمدی این روزها تیمی یکدست و خوب ساخته اما شاید بار دیگر پاشنه آشیل تکراری سال گذشته این بار هم دامنگیر تیمش شود؛ پدیده سال گذشته نیز در حالی که لیگ را عالی آغاز کرده بود اما به یکباره با کسر امتیاز رویای مردان و شاگردان مهاجری فرو ریخت و آن‌ها در جدول و روحیه به صورت توامان سقوط کردند.

این روزها اما تیم یحیی هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی خوب کار می‌کند و حتی در جام حذفی تیم به چنان درجه‌ای رسیده که با یک کامبک شیرین به جدول بازمی‌گردد.

این روزها پدیده پر از تماشاگر است و به لطف برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه امام رضا(ع) تماشاگران زیادی را به خود جلب می‌کند اما در این میان بازهم مسئولان استان و شهر مشهد مانند سال گذشته کوچک‌ترین اهمیتی برای این تیم قائل نیستند و اصلا مشخص نیست چرا این تیم را به حال خود رها کرده‌اند.

این روزها پدیده به تیمی سرراهی تبدیل شده که وضعیتی میان حسرت و دلخوشی را برای علاقه مندانش رقم زده؛ دلخوشی از این باب که می‌توانند هفته به هفته به ورزشگاهی مدرن و شیک بروند و یک بازی خوب ببینند و حسرت از اینکه شاید بازهم قرار باشد یکباره سقف آرزوهایشان روی سرشان خراب شود.

شاید در این شرایط انتظار از صنایع استان و سایر دستگاه‌ها و نهادها بیش از پیش باشد و باید آنها پای کار بیایند و اجازه ندهند مشکلات مالی بیش از این یکی از دلخوشی‌های جوانان مشهد را آزار دهد.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: