سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از دستگیری اعضای باند بزرگ تهیه و توزیع اسکناس‌های ۱۰ هزار تومانی تقلبی در مشهد و قوچان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سرهنگ ابراهیم قربان‌زاده اظهار داشت: از چندی قبل گزارش‌هایی مبنی بر توزیع اسکانس‌های تقلبی در شهرهای مشهد، قوچان و فاروج به فوریت‌های پلیسی 110 اعلام و با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع این پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه صادر شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: در حالی که کاراگاهان پلیس آگاهی طرح ویژه‌ای را برای پیگیری سریع این پرونده آغاز کرده بودند، کاراگاهان پلیس آگاهی قوچان در عملیاتی علمی و با ردزنی‌های اطلاعاتی یکی از عاملان اصلی این باند که جوانی 27 ساله را چهره‌زنی و مورد شناسایی قرار دادند.

گروگان‌گیران نقابدار دستگیر شدند‌

قربان زاده در ادامه اظهار داشت: در پی گزارش ربایش خانمی جوان ساعت 18 روز گذشته در یکی از روستاهای شهرستان نیشابور توسط 2 سرنشین نقابدار خودروی سواری پراید بلافاصله دستورات لازم برای پیگیری موضوع صادر و با توجه به این که احتمال می‌رفت متهمان به سمت مشهد یا دیگر شهرهای اطراف فرار کرده باشند طرح مهار اجرا شد.

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی نیشابور در اجرای این عملیات گسترده و در کمتر از چند ساعت، خودروی پراید متهمان را در محور قدیم نیشابور به سبزوار متوقف و خانم 32 ساله از چنگ متهم پرونده که مشخص شد نسبت فامیلی با او دارد، به دام افتاد.

سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: متهم 29 ساله در تحقیقات اولیه پرونده ادعا کرد همراه برادرش بوده که از او جدا شده و به خاطر اختلاف‌های خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است.تحقیقات از این متهم ادامه دارد.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: