فراخوان چهارمین دوره جایزه جهانی گوهرشاد با هدف معرفی بانوان فرهیخته و نیکوکار منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از آستان نیوز، جایزه جهانی گوهرشاد با هدف ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و مکتب اهل بیت(ع) با تأکید بر سیره رضوی برای تجلیل از بانوان فرهیخته و نیکوکار جهان همه ساله همزمان با ایام دهه کرامت برگزار می‌شود.

در دوره جدید جایزه جهانی گوهرشاد تقدیر از 8 بانوی فرهیخته و نیکوکار در محورهای ایثار و شهادت، مقاومت و بیداری اسلامی، آموزشی، علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری، رسانه‌ای، وقف و امور خیریه، امور عمرانی، امور پزشکی، مدیریت و کارآفرینی پیش‌بینی شده است.

تاکنون در طی سه دوره برگزاری این مراسم از ۲۴ بانوی فرهیخته و نیکوکار از کشورهای ایران، نیجریه، کنیا، عراق، ترکیه، روسیه، کویت، بحرین، انگلیس، تانزانیا و تایلند تقدیر شده‌ است.

گفتنی است؛ منتخبان این جایزه از طریق ثبت‌نام داوطلبین و معرفی سازمان‌های بین‌المللی، نهادها و موسسات فرهنگی و اجتماعی داخلی و خارجی شناسایی می‌شوند.

بانوان نیکوکار و علاقه‌مند می‌توانند با ثبت‌نام در سایت این دبیرخانه به‌آدرس Goharshad.aqr.ir یا با ارسال رزومه خود یا افراد مورد نظر به‌ایمیل goharshad@aqr.ir در این فراخوان جهانی شرکت کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: