شاگردان یحیی گل محمدی در تیم فوتبال پدیده به یکه‌تازی خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ادامه می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور همچنان با یکه‌تازی تیم فوتبال پدیده ادامه پیدا می‌کند و پدیده موفق شده با یک بازی بیشتر همچنان با 20 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور بالاتر از سپاهان و پرسپولیس قرار بگیرد.

پدیده در این فصل از رقابت‌ها تمامی فاکتورهای لازم برای حضور در صدر جدول را داشته و این مهم با اتفاق و شانس رقم نخورده و اگر بازی‌های پدیده را از نزدیک مشاهده کنید شاهد هستید نوعی نظم تاکتیکی و البته بازی روان و زیبا در تیم فوتبال پدیده به چشم می‌خورد و شاگردان سابق محمدرضا مهاجری و اینک یحیی گل محمدی شاید در حال خوشه چینی تلاش‌های چند ساله خود در رقابت‌های لیگ برتر باشند.

از سوی دیگر نباید ورزشگاه مدرن و یکدست امام رضا(ع) را نیز در این میان نادیده گرفت زیرا زمین روان و صاف و یکدست این ورزشگاه سبب شده بازی پدیده از روی هوا به زمین بیاید و بیشتر موقعیت‌های این تیم نیز روی زمین ساخته و پرداخته می‌شود.

مزیت دیگری که بازی در ورزشگاه امام رضا(ع) برای پدیده داشته این است که اینک و در هر بازی پدیده ورزش دوستان و تماشاگران زیادی برای دیدن بازی‌های این تیم از نزدیک به ورزشگاه می‌روند و پدیده را مورد حمایت و تشویق خود قرار می‌دهند و نباید زحمات تماشاگران مشهدی را در این مسیر نادیده گرفت.

پدیده روان و زیبا و چشم‌نواز بازی می‌کند و البته در این میان همچنان مشکلات مالی در این تیم جولان می‌دهد هر چند که گویا با مساعدت استاندار خراسان رضوی و بخش خصوصی طلب قدیمی ایگور پراهیچ بازیکن فصل گذشته این تیم پرداخت شده اما همچنان بازیکنان فعلی تیم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و باید هر چه سریع‌تر برای آنان فکری عاجل کرد تا مشکلات مالی بیش از این در پدیده سایه نیندازد و این تیم بتواند به یکه‌تازی خود در لیگ برتر ادامه دهد.

فصلی که استقلال خوزستان قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شد شاید همه هفته به هفته منتظر بودند تا این تیم زمین بخورد و نتیجه نگیرد اما آنها تا آخرین هفته یک نفس جلو رفتند و قهرمان شدند و امسال نیز پدیده می‌تواند تبدیل به دیگر تیم شهرستانی شود که قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر را تجربه می‌کند.

پدیده اینک روحیه جنگندگی لازم برای قهرمانی را دارد؛ آنها نه تنها در مشهد بلکه در سایر شهرها نیز دوست ندارند بازنده از زمین خارج شوند و این روحیه مثبتی است که تیم یحیی گل محمدی پیدا کرده و باید با همین فرمان رقابت‌های لیگ برتر را ادامه دهد.

آنها باید از پس تیم‌های بزرگی مانند سپاهان، استقلال، تراکتورسازی و پرسپولیس در این فصل از رقابت‌ها بربیایند و البته شاید بتوانند با اندکی تکیه بر چاشنی بخت و اقبال این فصل از رقابت‌ها را تبدیل به بهترین فصل حضور خود در لیگ برتر کنند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: