معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد خراسان‌رضوی از ثبت‌نام ناشران برای حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، افشین تحفه‌گر اظهار داشت: با توجه به فعال‌شدن سایت ثبت‌نام موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی کشور، ناشران کل کشور می‌توانند برای حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس ثبت‌نام کنند.

وی افزود: ناشران سراسر کشور می‌توانند تا 18 آبان به پایگاه الکترونیکی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

دبیر بیستمین نمایشگاه کتاب مشهد مقدس بیان داشت: با توجه به این‌که نمایشگاه مشهد یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های کتاب کشور است پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی برای حضور در این نمایشگاه از طرف ناشران صورت گیرد.

وی افزود: در این دوره از نمایشگاه با جلساتی که از دو ماه قبل آغاز شده است تمام دستگاه‌ها همکاری‌های خوبی را برای برگزاری فاخر این نمایشگاه داشته‌اند که امیدواریم روند این همکاری‌ها تا پایان نمایشگاه ادامه داشته باشد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد خراسان‌رضوی تصریح کرد: بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد از 2 تا 8 آذر ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌شود.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: