نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور وعده‌هایی که به مردم مشهد داده را عمل نکرده و بسیاری از مصوبات سفر استانی وی محقق نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مصوباتی که دولت در سفر قبل به خراسان رضوی داشته و وعده‌هایی که رئیس‌جمهور به مردم استان و مشهد داده بود اجرایی و محقق نشده است ورئیس‌جمهور باید نسبت به وعده‌های محقق نشده و بر زمین مانده پاسخگو باشد.

وی افزود: این مصوبات در خصوص حاشیه‌ مشهد، مشهد ۲۰۱۷، امور آب استان، موضوع زیارت، بزرگراه حرم تا حرم و موارد دیگر بوده که اجرا نشدن آنها موضوعات را پیچیده کرده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:یک حس ناراحت‌کننده‌ای بین مردم و مسؤولان وجود دارد و در واقع یک ‌شویی در این سفرهای استانی در حال شکل‌گیری است که روز به روز هم در حال سرعت گرفتن است.

پژمانفر تاکید کرد:مسئولان دولت به هر نقطه‌ای که می‌روند، وعده‌هایی می‌دهند، همین آقایان در گذشته چنین وعده‌هایی را رفتار پوپولیستی تلقی می‌کردند اما امروز بشدت این رفتارها از سوی خودشان در حال رواج است.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: