عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران دست از استکبارستیزی ۴۰ ساله برنمی‌دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، جواد کریمی قدوسی با اشاره به سالروز 13 آبان اظهار داشت: یکی از دقت‌های سرویس‌های جاسوسی و تیم‌های تخصصی نظام حاکم بر غرب در مقابله با جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی، جابه‌جایی جایگاه‌های انقلاب و ضدانقلاب است.

وی افزود: یکی از پروژه‌های دانشکده‌‌های فعال در حوزه شیعه در لندن عنوان می‌کند برای مقابله با انقلاب اسلامی باید سراغ نمادهای آنها مثل عاشورا رفت و در این پروژه باید جایگاه حسین(ع) و یزید زمان جابه‌جا شود و نخستین محصول اینها را در فتنه 88 شاهد بودیم که پیاده‌سازی پروژه لندن در کف خیابان‌ها صورت گرفت.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این پروژه سراغ آرمان‌های انقلابی مثل روز قدس و 13 آبان نیز آمده‌اند گفت: در 9 دی نیز شاهد بودیم که حماسه عظیمی شکل گرفت اما آنها از آن پس تصمیم گرفتند 9 دی را تحت‌الشعاع قرار دهند و در مورد 13 آبان نیز این پروژه را دارند.

کریمی قدوسی تصریح کرد: آمریکا از مدت‌‌ها قبل 13 آبان را به عنوان روز تحریم‌های جدید در نظر گرفته است تا از نظر روانی مردم را ناامید و تسلیم کنند و 13 آبان را به عنوان روز بازگشت تحریم نفتی انتخاب کرده‌اند تا به زعم باطل خودشان اقتصاد ایران را فلج کنند.

وی ادامه داد: 13 آبان ما از قدیم نماد استکبارستیزی بوده اما دشمن می‌‌خواهد این روند را معکوس کند تا ملت دست از شعار 40 ساله مبارزه با استکبار بردارد اما خواهیم دید که دقیقا عکس این موضوع امسال محقق می‌شود و مردم با تاسی به اربعین سیلی محکمی به دشمن خواهند زد.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: