دادستان کل کشور دلیل پشیمانی عده‌ای از تسخیرکنندگان لانه جاسوسی آمریکا را عمیق نبودن اعتقاد و ایمان آنها دانست و گفت: باید دعایشان کرد که از این انحراف برگردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در جریان راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی امروز 13 آبان نشانه بصیرت آنهاست.

وی با بیان اینکه مردم ما می‌دانند در شرایط حساس باید حضور فعال‌تری داشته باشند، افزود: امروز آمریکا به عنوان شیطان بزرگ، دشمن اسلام و مسلمین است و ما هم باید دشمنی خود را با آنها ابراز کنیم.

دادستان کل کشور با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اتفاق جدیدی نیست و 40 سال است که آنها ما را تحریم کردند، افزود: تحریم زمینه‌ و بستری است برای رشد و پیشرفت ما؛ البته تحریم‌ها فشارهایی را بر مردم تحمیل می‌کند ولی قطعا این تحریم‌ها و فشارها موجب پیشرفت و ترقی خواهند شد. ما باید از این تحریم‌ها استقبال کنیم چرا که زمینه‌ای است که مردم و خصوصا جوانان ما به این فکر و اندیشه بیافتند که روی پای خودشان بایستند و ارتباط خود را با دشمن کمتر کنند.

وی همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره دلیل پشیمانی برخی از تسخیرکنندگان لانه جاسوسی، گفت: دلیل این پشیمانی را باید از خودشان پرسید. لابد اعتقاد و ایمان آنها آنچنان که باید و شاید عمیق نبوده است. این یک امر جدیدی نیست، در تاریخ اسلام سابقه دارد عده‌ای که یک مدتی در تبعیت از پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بودند و بعدا انحراف پیدا کردند؛ باید دعایشان کرد که از این انحراف برگردند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: