تولیت آستان قدس رضوی(ع) گفت: بیگانگان نه گره از مشکل کسی باز کردند و نه باز خواهند کرد، آمریکا و اروپا تاکنون کدام کشور را به سعادت رسانده‌اند؟ دیدیم که چگونه عهد شکنی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به‌نقل از آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی(ع) در همایش «میثاق با امام» که با حضور فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان، اصناف و بازاریان در رواق امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: پیام اول حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان نمایش انسجام اجتماعی و وحدت به دشمن بود.

وی با بیان اینکه همدلی، همراهی و همکاری رمز موفقیت است، ادامه داد: پیام دوم این بود که در مقابل استکبار با همه وجود خواهیم ایستاد و آن‌قدر در عرصه تولید، اشتغال، فقرزدایی و کار اقتصادی مؤثر و مولد تلاش خواهیم کرد تا نقشه‌های تحریمی دشمن نقش‌برآب شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: نظام بانکی باید پشتوانه ارزشمندی برای تولید کننده، فعالان اقتصادی، ایجاد اشتغال و رفع فقر از جامعه باشد و در خدمت اهداف مهم اقتصادی قرار بگیرد. بیگانگان نه گره از مشکل کسی باز کردند و نه باز خواهند کرد، آمریکا و اروپا تاکنون کدام کشور را به سعادت رسانده‌اند؟ دیدیم که چگونه عهد شکنی کردند.

رئیسی عنوان کرد: همین بازاریان و کارآفرینان در جریان جنگ تحمیلی با همه وجود تلاش کردند در بازار تعادل ایجاد کنند تا مشکلی برای مردم بیش از آنچه دشمنان تحمیل کرده بودند ایجاد نشود؛ باید به مردم اعتماد کرد و کار مردم را به مردم واگذار کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: