فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد حجم سنگین ورود زائران به مشهد مقدس هستیم، گفت: تاکنون ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار زائر وارد مشهد مقدس شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار محمد تقوی با تسلیت ایام رحلت پیامبر اکرم(ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (‌ع) اظهار داشت: این روزها شاهد قدم‌های خیر زائران امام رضا (ع) در مشهد مقدس هستیم و در تلاشیم تا با هماهنگی با سایر ارگان‌ها بهترین خدمات را به زائران ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه فرماندهی انتظامی خراسان در این راستا با بسیج تمام امکانات برای خدمت‌رسانی به زائران امام رضا (ع) به میدان آمده است،  افزود: در حال حاضر بیش از 15 هزار نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی خراسان رضوی خدمت خود را به زائران و مجاوران امام رضا (ع) آغاز کرده‌اند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد حجم سنگین ورود زائران به مشهد مقدس هستیم، تصریح کرد: تاکنون 2 میلیون و 600 هزار زائر وارد مشهد مقدس شده‌اند.

سردار تقوی با بیان اینکه هزار‌ا‌ن زا‌ئر پیاده امام رضا(ع) نیز از ‌‌اقصی کشور و استان ‌راهپیمایی خود را شروع کرده و در لحظاتی پایانی آن قرار داریم‌، ادامه داد: عوامل انتظامی خراسان رضوی چه در طول مسیر و چه در داخل ‌مشهد با تمام توان در خدمت زائران خواهند بود و بحمدالله تا‌کنون کوچک‌ترین مشکلی نداشته ایم.

وی همچنین با اشاره به حجم سنگین ترافیک در مسیرهای ورودی به مشهد مقدس از رانندگان خواست با ‌‌حوصله رانندگی کنند تا شاهد اتفاق ناگواری نباشیم.

فرماندن انتظامی خراسان رضوی همچنین از مجاوران و ساکنان مشهد مقدس خواست در طول این ایام تا حد امکان از ‌وسیله نقلیه شخصی استفا‌ده نکنند.

 

 

به نقل از تسنیم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: