تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمن با جنگ اقتصادی، رسانه‌ای و روانی می‌خواهند ملت ایران را متوقف و مجبور به‌عقب‌نشینی کنند، اما ما پیرو آقا و مقتدایی هستیم که مبارزی خستگی‌ناپذیر است که دشمن را در جریان توطئه هضم جریان امامت در خلافت، وادار به عقب‌نشینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی امشب در مراسم خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(ع) در حرم رضوی گفت: عبدالله بن اعوان خدمت امام رضا(ع) رسید و از ایشان خواست برای وی و اهلش دعا شود و حضرت فرمودند: «به خدا سوگند اعمال شما هر روز پیش روی ماست.»

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه در محضر امام رئوف هستیم و اعمال و رفتار ما در محضر خدا، رسول خدا و ائمه است؛ افزود: این صبر و استقامت ملت ایران در برابر دشمنی دشمنان و صف‌آرایی 40 ساله نیز روبروی ائمه است.

وی بیان کرد: تفوق و برتری ملت ایران به‌برتری نام و منزلت امامت و ولایت است، بعد از 40 سال موفقیت، نظام مقدس اسلامی پیش روی همگان قرار دارد و جایگاه این نظام را به‌برکت خون شهیدان را می‌بینند.

رئیسی اظهار کرد: دشمن با جنگ اقتصادی، رسانه‌ای و روانی می‌خواهند ملت ایران را متوقف و مجبور به‌عقب‌نشینی کنند، اما ما پیرو آقا و مقتدایی هستیم که مبارزی خستگی‌ناپذیر است که دشمن را در جریان توطئه هضم جریان امامت در خلافت، وادار به عقب‌نشینی کرد.

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: امام رضا(ع) و حضرت زهرا (س) بضعه و سرمایه وجود رسول خدا هستند و این سرمایه بعد از رحلت پیامبر کارساز بود و نبوت محمد(ص) و امامت علی(ع) را حفظ کرد؛ همچنین سیره رضوی نیز جریان امامت و نبوت را حفظ کرد.

وی ادامه داد: توسعه معارف رضوی در زمان حضرت رضا(ع) از همه زمان‌ها بیشتر بود و انسجام جامعه اسلامی و برکاتی که آن حضرت برای جامعه داشتند، بسیار زیاد بود.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: