دبیر علمی هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق گفت: ۳۱ استاد برجسته رشته‌های مرتبط با قلب و عروق از کشورهای مختلف دنیا در هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق شرکت می‌کنند.

به گزارش ثامن پرس به نقل از خبرگزاری مهر ، منوچهر رادپور ظهر پنج شنبه در نشست خبری هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق اظهار کرد: این کنگره با همکاری بیمارستان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی و حمایت آستان قدس رضوی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه زندگی ماشینی، آلودگی هوا و پیری جمعیت جامعه از دلایل افزایش بیماری های قلبی است، گفت: در هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق که به منظور افزایش توانمندی متخصصان داخلی در تشخیص و درمان بیماری های قلبی برگزار می شود، ۳۱ استاد برجسته رشته های مختلف قلب و عروق از کشورهای شرکت کننده و ۶۲ استاد از دانشگاه‌های داخل کشور شرکت می کنند.

رادپور افزود: از ۱۰۰۰ مقاله ارسالی به کمیته علمی کنگره ۲۴۱ مقاله در قالب سخنرانی و ۱۰ مقاله در قالب پوستر در این کنگره ارائه می شود.

دبیر علمی هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق با بیان اینکه ۱۴ سمینار و چهار کارگاه فوق تخصصی قلب در حاشیه این کنگره بین المللی برگزار می‌شود، ادامه داد: تازه های قلب و عروق به ویژه در مباحث مرتبط با پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های کرونری، بیماری های مادرزادی و دریچه ای قلب، روش های نوین جراحی تهاجمی در خصوص بیماری های مادر زادی قلب دراین کنگره بررسی می شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: