بازپرس ویژه قتل دادستانی مشهد گفت: زیر پلی واقع در منطقه پنج راه مشهد جسد فردی ۵۰ ساله با جنسیت مرد کشف شد که هویت وی هنوز مشخص نشده است.

به گزارش ثامن پرس ، بازپرس ویژه قتل دادستانی مشهد با اشاره به اینکه جسد این مرد در منطقه پنجراه مشهد کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد، اظهار کرد: جراحت های قدیمی و جدید بر روی بدن این جسد فرضیه سقوط از پل را باطل کرد و به همین دلیل برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

علی اکبر احمدی نژاد افزود: به احتمال زیاد این جسد پس از مرگ به این منطقه منتقل شده بود.

وی با اشاره به اینکه تمامی انگشتان پای متوفی نیز از گذشته قطع شده بود، گفت: هویت وی هنوز محرز نشده است.

 

داستان از کجا شروع شد؟

جسد مرد 50ساله ای که همه انگشتان پاهایش قطع شده بود، بامداد روز گذشته در زیر گذر پل پنجراه مشهد کشف شد.

به گزارش خراسان، دقایق اولیه بامداد روز گذشته، رانندگان عبوری که از سمت میدان 17شهریور به طرف بولواروحدت مشهد حرکت می کردند، با دیدن جسد مردی که زیر پل پنجراه افتاده بود، با نیروهای انتظامی و اورژانس تماس گرفتند.

دقایقی بعد، نیروهای اورژانس پیکر بی جان مرد مجهول الهویه که شلوار کتان قهوه ای و کاپشن لی آبی رنگ به تن داشت را به بیمارستان امدادی مشهد منتقل کردند، اما چون ماجرای مرگ این مرد بسیار مشکوک بود، بلافاصله نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب، با حضور شبانه قاضی علی ا کبر احمدی نژاد در محل وقوع حادثه و مرکز درمانی، بررسی های قضایی در این باره آغاز شد. تحقیقات قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بیانگر آن بود که انگشتان پاهای متوفی مدت ها قبل قطع شده است اما جراحت های روی صورت و دست وی تازگی دارد.

گزارش خراسان حاکی است، به دستور مقام قضایی، جسد این مرد مجهول الهویه که هیچ گونه مدارک شناسایی به همراه نداشت، برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

بررسی های مقدماتی این احتمال را قوت بخشید که فرد یا افرادی پیکر بی جان متوفی را از جای دیگری به محل کشف انتقال داده و در آن جا رها کرده اند. با این وجود، قاضی احمدی نژاد دستورات ویژه ای را برای شناسایی هویت متوفی صادر کرد و بدین ترتیب، تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای کشف راز جسدی با انگشتان قطع شده، ادامه یافت.

در همین حال، قاضی ویژه قتل عمد از شهروندان خواست چنان چه اطلاعی در این باره دارند، با شماره تلفن 2183700 و 2183789 پلیس آگاهی تماس بگیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: