مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: مدیریت یکپارچه فرهنگی در استان از مهم ترین برنامه های پیش رو خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی سه شنبه ظهر در همایش جوان، جهاد و گام دوم که در محل اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: تجربه مدیران موفق گذشته سرمایه من در فعالیت‌های پیش خواهد بود.

وی افزود: با ایده‌های تحول زا و اجرای اثر بخش آن در راستای اجرا شدن گام دوم انقلاب حرکت خواهیم کرد و بیانیه گام دوم و اسناد بالا دستی مراجع ما در برنامه ریزی هاست.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: تدوین شبکه مسائل فرهنگی و اجتماعی استان و شناسایی مستمر آنها و رصد آسیب‌ها و بحران‌های فرهنگی و اجتماعی و توجه به حل آنها اولویت اقدامات پیش رو خواهد بود.

وی گفت: تعامل با نخبگان دانشگاهی و حوزه و اتخاذ رویکرد عالمانه در دستور کار قرار دارد و هیچ اقدامی در این اداره بدون پشتوانه علمی به انجام نخواهد رسید و جایگاه مشاوره متخصصان حوزه و دانشگاه در اقدامات اجرایی سازمان جایگاه رفیعی خواهد بود.

صاحبقرانی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم ما دنبال کردن مدیریت یکپارچه فرهنگی و استفاده از ظرفیت‌های همه نهادهاست و پرداختن به تبلیغات دینی در قالب‌های سنتی و جدید نیز دنبال خواهد شد.

وی بیان کرد: توسعه کمی و کیفی و تعمیق فعالیت تشکل‌ها و هیئات مذهبی با هدف حل مسائل فرهنگی، اجتماعی و توسعه فرهنگ دینی و ترویج فرهنگ قرآنی به خصوص در بین جوانان و نوجوانان از دیگر اولویت‌های ما خواهد بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: مدل مدیریت اداره مبتنی بر مدیریت جهادی است و عرصه خدمتی ما تمام استان است و متوجه دورترین نقطه استان نیز خواهیم بود.

همچنین حجت الاسلام کاظم لطفیان نیز در این مراسم اظهار کرد: برنامه چهار ساله‌ای برای اجرا در خراسان رضوی تدوین کرده بودم ولی تکلیف شد که بعد از حدود بیست ماه به عرصه دیگری برای خدمت بروم.

مدیر کل سابق تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: دو نکته در دوران مدیریت بنده مورد پیگیری ویژه بوده است و آن حاشیه شهر و دهه آخر صفر است که امیدوارم در دوره جدید نیز به این دو مهم پرداخته شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: