جناب آقای روحانی، این نصیحت را بشنوید، نظرسنجی های عمومی می گوید به مصلحت شما و کشور نیست که شما دوباره در عرصه انتخابات 96 وارد شوید.

به گزارش گروه سیاسی ثامن پرس، اعتقاد به عاشورای 61 هجری بود که عامل اصلی شکست تکرار آن در فتنه 88 شد. لذا هر چه داریم از عاشورا و کربلای حسین، زینب و اباالفضل العباس علیهم السلام داریم.

قصد مقایسه چهره های سران فتنه 88 که فاجعه ناامنی نظام و هتک حرمت عاشورای 88 را آفریدند با چهره های نفاق بنی امیه آن زمان را ندارم.ولی روش های آن ها برای مقابله با مذهب جبهه حق امیر المؤمنین را با روش های فتنه 88 و چهار تن از سران آن را در مقابله با آرمان های اتقلاب اسلامی در 12 روش بیان می کنم:

 

 فریب و جذب و سازماندهی آقا زاده های بزرگ اسلام از روش های معاویه برای تضعیف امیر المؤمنین علیه السلام بود مانند عبدالله جعفر و در این زمان آقای هاشمی رفسنجانی در انتخابات اخیر چرا سراغ بیت شریف و معزز امام رفت و آن حرکات تحریک آمیز را انجام داد ولی موفق نشد، هدف او چیزی جز تضعیف ولایت فقیه نبود.

 استفاده از روش مؤثر و فریبنده زر- طلا. آن روز برای جذب اصحاب مسلم بن عقیل و سپاه امام حسن مجتبی (ع) و امروز با وضع حقوق های نجومی و تسهیلات چند هزار میلیاردی به خواص طرفدار خودشان، طرح ریزی برای گسترش فساد اقتصادی، خلق ثروت های بادآورده.

این روش در آن زمان مؤثر واقع شد و عاشورای 61 هجری را تکرار کرد که برای مشتی درهم حرم سیدالشهداء را درهم کردند و سرهای آن ها را بر نیزه زدند و حرمش را به اسارت گرفتند.

 خلق ادبیات و کلید واژه های ارزشی. یزید می گفت حسین بن علی علیه خلیفه مسلمین خروج کرده و شریح قاضی فتوا داد در ماه حرام می توان به قتال حسین رفت چون امنیت بلاد اسلامی را زیر سؤال برده.

در فتنه 88 هم همسر آقای هاشمی رفسنجانی گفت: اگر تقلب شد و موسوی رأی نیاورد به خیابان ها بریزید و کلید واژه های اعتدال، پرهیز از خشونت، امریکا کدخدای جهان است، با اوباما باید بست... ادامه این راه است.و در آخر جناب آقای روحانی، این نصیحت را بشنوید، نظرسنجی های عمومی می گوید به مصلحت شما و کشور نیست که شما دوباره در عرصه انتخابات 96 وارد شوید.

خود شما هم تردید جدی دارید. لطفاً تردید را به یقین تبدیل کنید و کشور را از بن بست نجات بدهید تا کشور ما در آن مسیری که ملت می خواهند قرار بگیرد. در یک جمله از شما به خیر و از ما به سلامت.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: