روح‌الله ‌زم در دوران اصلاحات و زمان ریاست مهدی هاشمی رفسنجانی بر سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور، مدیر فرهنگ‌سازی این سازمان بود.

به گزارش ثامن پرس، آمدنیوز یکی از آن کانال های تلگرامی است که در روزهای اخیر با انتشار مطالبی درباره ی مسئولین ارشد کشور منشتر کرده است.اطلاعاتی که کمتر کسی از آن اطلاع داشته و شنیده نشده است و در فضایی که برخی فسادهای مالی وابسته به برخی جریان های داخل کشور در حال رو شدن است این کانال نیز با انتساب برخی رانت ها و فسادهای اقتصادی به مسئولین سطح یک کشور همچون رئیس قوه قضائیه، اذهان عمومی را سعی در جهت دهی به سمت دیگری می باشد.

گرچه فقط کار آمدنیوزدر حوزه ی مسئولین و مسائل اقتصادی ختم نمی شود. این کانال به مانند برخی کانال های دیگر همچون وحید آنلاین که در گزارش قبلی ثامن پرس به آن پرداخت، اشخاص تاثیرگذار در جریان مومن و برجسته که در سطح کلان کشور مدیریت کرده اند را هدف قرار می دهد، که در ادامه به صورت مفصل به آن پرداخته می شود.

کانال آمدنیوز را چه کسی ایجاد کرده است؟

روح‌الله زم فرزند محمدعلی زم رئیس‌جنجالی سازمان فرهنگی هنری شهرداری در دوره کرباسچی است. وی متولد ۱۳۵۷‌ و اخراجی دبیرستان فرهنگ است. زم در جریان فتنه 88 بعد از انتخابات دستگیر و ۳ ماه زندانی بود.

شناسنامه و گواهینامه جعلی، یک عدد نارنجک، دستبند، باتوم، ۶ عدد کلت جنگی ۳۸ میلیمتری و یک دستگاه بی‌سیم از وی کشف شده بود. مقادیری موادمخدر و لوازم استعمال آن نیز از جمله کشفیات از منزل روح‌الله زم بود. صاحب کانال آمد نیوز که این روزها با افشای اسناد به دنبال شهرت است؛ سال ۸۸ در منزلش سربرگ‌هایی از ارگان‌های مختلف از جمله وزارت خارجه، شورای حل اختلاف و بسیج نیز کشف شد.

photo_2016-11-24_13-42-21

زم از سهامداران بستنی‌فروشی معروف آیس پک در تهران بوده و علاوه بر آن در مجموعه‌های اقتصادی برخی نهادهای فرهنگی نیز سرمایه‌گذاری سنگینی داشته است. وی همچنین دارای یک شرکت سرمایه‌گذاری‌ در دبی است

چه افرادی هدف آمدنیوز قرار گرفته اند

در ماه های اخیر این کانال اطلاعات خاص و منتشر نشده برخی چهره ها و افراد تاثیرگذار در کشور و در حوزه های مختلف را منشتر کرده است.

که همین سبب شده تا واکنش های مختلفی را برانگیزد.به گونه ای که در آخرین نمونه ی آن آیت الله آملی لاریجانی در واکنش به شایعاتی که درباره ی وی مبنی بر داشتن حساب های متعدد و واریز مبالغ کلانی از حساب قوه قضائیه به حساب وی، آن ها را تکذیب کرد و نسبت به آن پاسخ صریح داد که یکی از نمونه دروغ هایی است که این کانال تلگرامی منتشر میکند.

گرچه انتشار خبرهایی برای سایر مسئولین حال و سابق نیز با هدف خاصی صورت گرفته که در عکس زیر آورده شده است.

گرچه پرداختن به مسائلی که تصویری سیاهی از نظام را نشان می دهد و برجسته سازی مسائل و معضلات اجتماعی یکی دیگر از رسالت های این کانال می باشد.

photo_2016-11-24_13-42-48

ارتباط مسئول آمدنیوز با هاشمی رفسنجانی

روح‌الله ‌زم در دوران اصلاحات و زمان ریاست مهدی هاشمی رفسنجانی بر سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور، مدیر فرهنگ‌سازی این سازمان بود.

وی در سال ۱۳۸۴ به ستاد انتخاباتی آقای هاشمی رفسنجانی پیوست. در آن ستاد با مهدی هاشمی نیز نسبت به سازماندهی امور مربوط به انتخابات آقای هاشمی رفسنجانی مشغول بود.

زم پس از فرار از ایران در دوران مرخصی، به مالزی و بعد فرانسه رفت. وی از سال ۸۸ در شبکه‌های اجتماعی به تبلیغ علیه نظام می‌پردازد. تا اینکه چند ماه پیش کانال آمدنیوز را راه انداخت. هرچند که این روزها زم ارتباط با آمدنیوز را تکذیب می‌کند؛ اما او تا همین چند ماه پیش در ارتباط با دوستان خود بارها این سایت و کانال را وابسته به خود معرفی کرده و پیشنهاد تولید مطلب برای آمدنیوز را مطرح کرده بود.

علاوه بر تبلیغ این کانال در کانال شخصی زم؛ نزدیک به ۳۱ یادداشت از روح‌الله زم در آمدنیوز منتشر شده که این عدد در آمدنیوز بیش از همه فعالان سیاسی است

صبح امروز رئیس قوه قضائیه با اشاره به آقازاده فراری گفت وی و جمعی از اصلاح‌طلبان برای تخریب نظام زمینه‌سازی می‌کنند. بررسی یک ماهه اخیر کانال وی نکات جالبی را روشن می‌کند.

تنها فردی که مطلبی علیه وی منتشر نشد

کانال آمدنیوز در مدت کوتاه عمر خود علیه تمام چهره‌های مطرح نظام مطالبی را منتشر کرده است. هاشمی رفسنجانی تنها فردی است که مطلبی علیه‌اش منتشر نشده است.

photo_2016-11-24_13-44-17

 با توجه به سابقه ی همکاری نزدیک با رفسنجانی نشان از ارادت مسئول آمد نیوز به هاشمی دارد و صدالبته نشانه ی خوبی برای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: