ساز و کار رسیدن به وحدت اصول گرایان، پذیرش یاوری روحانیت است.

به گزارش ثامن پرس، دبیر حزب موتلفه در استان گفت: ساز و کار رسیدن به وحدت اصول گرایان، پذیرش یاوری روحانیت است.جواد آرین‌منش: کاندیدای مدنظر جبهه یکتا، آقای حاجی‌بابایی و محور اصلی طرفداران احمدی‌نژاد در انتخابات آقای الهام است.
 
وی با اشاره به این که ایثارگران بر ضرغامی تمرکز کرده‌اند، افزود: طرفداران آقای قالیباف هم مسلما به سمت وی متمایل خواهند شد، کاندیدای مدنظر جبهه پایداری آقای فتاح است، حزب موتلفه هم بر دو یا سه کاندیدای موتلفه‌ای مثل آقایان میرسلیم، آل‌اسحاق و بادامچیان گرایش پیدا خواهد کرد.
 
این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به سوالی مبنی بر کاندیدا شدن سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: بر روی آقای جلیلی جمع‌بندی صورت نگرفت و پس از بررسی ابعاد مختلف به این نتیجه رسیدند که ایشان زمینه ای برای کسب رای ندارد.
 
وی در پاسخ به این سوال که برنامه اصول گرایان در انتخابات آتی در خصوص شکسته نشدن آرا بین کاندیداهای اصول گرا چیست؟ با بیان این که تجربه نشان داده افرادی که وارد میدان انتخابات می‌شوند معمولا عقب‌نشینی نمی‌کنند، تاکید کرد: تلاش اصولگرایان بر این است که محوریت روحانیت را که مورد قبول همگی است بپذیرند و جمع‌بندی نهایی را جامعه روحانیت مبارز با مشورت جامعه مدرسین انجام دهند، در واقع ساز و کار رسیدن به وحدت اصول گرایان، پذیرش یاوری روحانیت است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: