بی بی سی فارسی که از اولین رسانه هایی بود که این واقعه را پوشش خبری می داد در تمامی اخبار و تحلیل هایی که به صورت زنده تا ساعات پایانی شب منتشر می کرد از قدرت گیری جناح اصول گرا و ضعیف شدن حامیان دولت در ماه های آینده خبر می داد.

 به گزارش ثامن پرس، عصر دیروز در پی یک حمله قلبی آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در بیمارستان شهدای تجریش در تهران درگذشت. آیت الله رفسنجانی در زمان فوت ۸۲ سال داشت. خبردرگذشت هاشمی رفسنجانی در رسانه‌های بین‌المللی نیز بازتابی گسترده داشته است.

آیت الله رفسنجانی تا زمان فوت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضویت در مجلس خبرگان رهبری و ریاست هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده داشت. رفسنجانی نخستین رئیس مجلس شورای اسلامی و در دو دوره پیاپی بین سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶ رئیس جمهور بود. وی از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ نیز ریاست مجلس خبرگان را برعهده داشت.

در گذشت این همسنگر رهبری و یار دیرین امام راحل باعث شد که دشمنان نظام و مردم ایران در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی شادمانی خود را اعلام نمایند و در بهترین حالت سعی کردند در بین ملت ایران و حامیانشان تفرقه ایجاد نماید.

بی بی سی فارسی که از اولین رسانه هایی بود که این واقعه را پوشش خبری می داد در تمامی اخبار و تحلیل هایی که به صورت زنده تا ساعات پایانی شب منتشر می کرد از قدرت گیری جناح اصول گرا و ضعیف شدن حامیان دولت در ماه های آینده خبر می داد حتی در برنامه های خود مثل نوبت شما و بعضی از تحلیل گران خبر از این دادند که درگذشت ناگهانی این استوانه نظام نمی تواند طبیعی باشد حتی برخی از متوهمان ضد انقلاب احتمال ترور بیولوژیک را مطرح نمودند که اطرافیان و خانواده آیت الله هاشمی به شدت این شایعات را رد کردند.

در یکی از جالب ترین و خناسانه ترین واکنش ها اکبر گنجی ضد انقلاب مقیم خارج کشور در خصوص آیت الله هاشمی این گونه نوشت که هاشمی هرچه بیشتر از مرکز قدرت به حاشیه آن رانده شد، بیشتر و بیشتر به واقعیت‌های نظام توجه کرد و فهمیده بود که هیچ گریز و گزیری از تغییرات اساسی وجود ندارد.

اکبر گنجی که در دهه هفتاد با روی کار آمدن دولت دوم خرداد همراه با برخی از یارانش که اینک به دلیل اعمال مجرمانه ای که انجام داده اند یا در زندان یا از کشور فراری هستند شدیدترین حملات و تهمت ها را به این استوانه نظام وارد کرد و در حرکتی غیر قانونی کتابی سرتاسر دروغ و تهمت به نام عالیجناب سرخ پوش را منتشر کرد اینک پس از درگذشت این عالم وارسته چنان برای وی اشک تمساح می ریزد که انگار یکی از بهترین رهبران خود را از دست داده است.

رسانه های معاند در همین راستا بر روی پروژه اغتشاش در مراسم تشییع پیکر این مرحوم هم سرمایه گذاری نموده اند. ساز و کار اغتشاش در مراسم تشییع ایشان توسط رسانه های دشمن از دیشب در توئیتر در حال طرح ریزی و شانتاژ است.

2017-01-09_11-44-15

به گفته یکی از تحلیل گران داخلی پس از اعلام خبر درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، سلطنت طلبان و برخی از جریان‌های ضدانقلاب شائبه ترور بیولوژیک این مرحوم را در فضای مجازی اعلام کردند و خواستار اعتراض و ناآرامی اجتماعی از طریق روشن کردن فلاشر خودروها و بوق زدن‌های ممتد شدند. این فراخوان ضدانقلاب که بر بستر رحلت هاشمی رفسنجانی و دروغ مقدمات سناریوی سپاه برای رد صلاحیت روحانی طراحی شده بود، نتوانسته تحریک اجتماعی مورد نظر ضد انقلاب را فراهم کند. و هم اکنون این دشمنان خبیث به دنبال پروژه های بعدی خود هستند.

برخی ها هم در توئیتر که این روزها به فضایی تبدیل شده که از آنجا تاکتیک های اغتشاش گران برای رساندن پیام به مخاطبانش گسیل می شود گفته اند امروز و فردا آبستن حوادثی در داخل کشور است و باید منتظر این حوادث باشیم.

امپراتوری دروغ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: