حال که نظام چنین مهره ارزشمندی را از دست داده است و تمام ایران سوگوار آن مرحوم است، عده ای از عناصر اپوزیسیون و ضد انقلاب فراری بر خلاف جریان مردم حرکت کرده و در کمال وقاحت از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی ابراز حوشحالی کردند

به گزارش ثامن پرس، علی اکبر هاشمی رفسنجانی پس از سال ها مجاهدت و فداکاری در راه آرمان های اسلام و انقلاب، در روز یکشنبه 19 دی ماه 95 دعوت حق را لبیک گفت. همه عناصر نظام از تلاش های خستگی ناپذیر آن مبارز نستوه قدردانی کردند. در صدر این تقدیر و تشکرها، پیام زیبای رهبر فرزانه انقلاب قرار دارد. شاید تعبیری بهتر از یار دیرین نتواند شخصیت آن مرحوم را به نمایش بگذارد.

حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی پیش از وقوع انقلاب اسلامی از سال های پیش در صف نخست مبارزان با رژیم ستمشاهی و همراهی با امام خمینی(ره) قرار داشتند و در این راه سخت، چندین سال زندان و تبعید را تحمل کردند. ایشان پس از وقوع انقلاب اسلامی مسئولیت‌های بسیاری از جمله عضویت در شورای انقلاب اسلامی، ریاست مجلس، ریاست جمهوری، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست مجلس خبرگان رهبری را برعهده داشتند.

حال که نظام چنین مهره ارزشمندی را از دست داده است و تمام ایران سوگوار آن مرحوم است، عده ای از عناصر اپوزیسیون و ضد انقلاب فراری بر خلاف جریان مردم حرکت کرده و در کمال وقاحت از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی ابراز حوشحالی کردند که در ادامه می بینید.

شهرام-همایون-هاشمی

               خوشحالی «شهرام همایون» مدیر شبکه سلطنت‌طلب «کانال یک» از درگذشت مرحوم هاشمی

هاشمی-1

        خوشحالی و پایکوبی «مه‌لقا فخرآور» خواهر «امیرعباس فخرآور» و از عناصر ضدانقلاب مقیم فرانسه

مهدی-فلاحتی

                        استقبال «مهدی فلاحتی» مجری شبکه VOA از انتشار خبر مرگ مرحوم هاشمی

امید-دانا

        خوشحالی «امید دانا» سرکرده سلطنت‌طلبان مقیم اروپا از مرگ مرحوم هاشمی و توهین به ایشان.

2017-01-09_11-09-03

       خوشحالی «نیک جعفرزاده» از نزدیکان «ربع پهلوی» از مرگ مرحوم هاشمی

مبارز-نستوه-هاشمی

      خوشحالی «مهدی میرقادری» (مبارز نستوه!!) از فعالان فتنه ۸۸ از مرگ مرحوم هاشمی

فهیمه-حیدری

      خوشحالی «فهیمه خضر حیدری» مجری رادیو فردا در پی مرگ مرحوم هاشمی

مانوک-خدابخشیان

      استقبال «مانوک خدا بخشیان» از انتشار خبر فوت مرحوم هاشمی

فریبا-داوودی-مهاجر

       سوءاستفاده «فریبا داوودی مهاجر» از انتشار خبر فوت مرحوم هاشمی

امیرعباس-فخرآور

«امیرعباس فخرآور» از عناصر ضدانقلابِ نزدیک به سرویسهای جاسوسی غربی و حزب جمهوری‌خواه آمریکا در کمال وقاحت مرگ مرحوم هاشمی را تبریک گفت.

و این ها کسانی هستند که دائماً دَم از ایران و ایرانی می زنند و خود را فعال حقوق بشر جا می زنند. شاید صاحبشان نگاه ویژه ای به آن ها کرده و دُم تکان دادنشان را ببیند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: