آقای رئیس جمهور قرار بود یک گزارش صد روزه به مردم ارائه کند؛ اما امروز که دوران چهار ساله ریاست جمهوری رو به پایان است جز عدد و رقم چیزی عنوان نشده و مسئله قابل ملموسی در زندگی مردم احساس نمی‌شود.

به گزارش ثامن پرس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان فر به اظهارات روز گذشته روحانی اشاره کرد و اظهار داشت: آقای رئیس جمهور قرار بود یک گزارش صد روزه به مردم ارائه کند؛ اما امروز که دوران چهار ساله ریاست جمهوری رو به پایان است جز عدد و رقم چیزی عنوان نشده و مسئله قابل ملموسی در زندگی مردم احساس نمی‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر رییس جمهور نیز همانند وزیر امور خارجه صادقانه به اشتباه خود اعتراف می‌کرد و عنوان می‌داشت ما در این مسیر اشتباه کردیم مردم فهیم و بزرگوار ایران از این خطا می‌گذشتند.

وی ادامه داد: آقای روحانی به جای تندی به مردم، باید زبان عذرخواهی می‌داشت و اعتراف می‌کرد که با اشتباهات خود و اعتماد به آمریکا مملکت را معطل نگه داشته و مشکلات معیشتی‌ آن‌ها را بیشتر کرده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: لحن ادبیات روحانی در شان یک رئیس جمهور نبود و ایشان اگر می‌خواهد مردم عینک بزنند، 80 میلیون عینک هم پیدا کند که به جز خود و اطرافیانشان، ما نیز برکات برجام را ببینیم.

حجت‌الاسلام پژمان فر با بیان اینکه حمله به منتقدین نشان دهنده عصبانیت بیش از حد روحانی است، بیان کرد: وی باید عینک‌سازی راه انداخته و عینکی اختراع کند که دنیای غیر واقعی و پوشالی اعتماد به آمریکا را به مردم نشان دهد.

فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: