حاشیه های حضور فریدون در مشهد و شرکت وی در افتتاحیه مشهد 2017 حاشیه های بسیاری را به دنبال داشت در حالی که حضور وی فقط یک نمایش بود.

به گزارش ثامن پرس، حسین فریدون درست است که در برنامه مشهد 2017 سخنرانی انجام نداد اما همان دقایق  و ایام حضورش حاشیه های جالب توجهی را به دنبال داشت.

فریدون که متهم به فساد اقتصادی شده، این روزها رفتارهای جالب توجهی از خودش بروز می دهد.پس از انتشار عکس وی با لباس خادمی حرم امام رضا علیه السلام آن هم نزدیکی ضریح رضوی حضور وی در برنامه افتتاحیه مشهد 2017 نیز قابل توجه بود.

اما پس از پایان برنامه بود که سایت مشهد 2017 و همچنین کانال تلگرامی اقدام به انتشار متن سخنرانی برادر رئیس جمهور به زبان های مختلف کرد اما چند ساعت پس از انتشار این سخنرانی مشخص شد که وی هیچگونه در این برنامه نداشته است و آن متن که دارای مفاهیم جالبی هم بود مشخص نشد چرا به نام وی منتشر شده است. گذشته از این مسئله که حضور فریدون سبب شد تا در هنگام تقدیر از برخی فعالین و همکاران مشهد 2017، تولیت آستان قدس و آیت الله علم الهدی  حاضر به قرار گرفتن در کنار وی نشوند اما حضور فریدون در این برنامه بدون برنامه ریزی قبلی و قرار گرفتن وی در لیست مهمانان بود نیز خود جای تعجب داشت.

پس از انتشار خبر و متن سخنرانی فریدون مشخص شد وی در این برنامه اصلا سخنرانی نداشته سایت مشهد 2017 نیز پس از یک روز اقدام به حذف متن سخنرانی وی از سایت و کانال خود کرد .

انتشار متن سخنرانی فریدون در کانال مشهد 2017

فریدون

انتشار متن سخنرانی فریدون در سایت مشهد 2017

1

اینکه چرا  این اقدامات توسط ستاداطلاع رسانی و ستاد برگزاری مشهد 2017 انجام می شود مشخص نیست اما آنچه که برمی آید اتهامات حسین فریدون و مشارکت های وی در برخی فساد اقتصادی سبب شده تا مجموعه ی رسانه ای دولت به دنبال تطهیر وی باشند چراکه در سال انتخابات یقینا دولت با فشار مضاعف به دلیل فسادهای متعدد رخ داده مجموعه ی دولت روبرو است و اینکه فریدون برادر رئیس جمهور و دستیار ویژه که نزدیکترین فرد به روحانی می باشد به عنوان مفسداقتصادی مجازات شود سخت و سنگین خواهد بود.

جالب توجه است پس از انتشار عکس زیر که فریدون با لباس خادمی حضرت رضا علیه السلام در حرم رضوی نشان می دهد، واکنش هایی از سوی برخی مسئولین به دنبال داشت که در صورت تایید منتشر می شود.

photo_2017-01-26_09-19-26

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: