امروزه در دنیای غرب علاقه به فرزند و داشتن فرزند بسیار کمرنگ شده و به دلیل سبک زندگی پوچ و پلشتی که در این کشور ها تبلیغ می شود بسیاری از خانواده ها از داشتن فرزند ابا دارند و حاضر نیستند اندکی از خود گذشتگی از خود نشان دهند تا فرزندی را به دنیا بیاورند.

 به گزارش ثامن پرس، امروزه در دنیای غرب علاقه به فرزند و داشتن فرزند بسیار کمرنگ شده و به دلیل سبک زندگی پوچ و پلشتی که در این کشور ها تبلیغ می شود بسیاری از خانواده ها از داشتن فرزند ابا دارند و حاضر نیستند اندکی از خود گذشتگی از خود نشان دهند تا فرزندی را به دنیا بیاورند.

همین سبک زندگی در رسانه ها و دنیای فضای مجازی نیز تبلیغ می شود و سرمایه داران غربی به دلیل طمع به سود بیشتر این گونه سبک زندگی را ترویج می کنند.

لزوما کارکنان این رسانه ها نیز به دلیل این که در دنیای فضای مجازی مرتب حضور دارند این نوع سبک زندگی حیوانی را به مخاطبانشان پیشنهاد می کنند و برای این که این پیشنهادات در آن ها اثر گزار باشد خود نیز همین شیوه را در زندگی شان در پیش می گیرند و مدام هم برایش تبلیغ می کنند.

یکی از این علایق در زندگی کارکنان رسانه ها و طیف هایی که خود را روشنفکر می دانند داشتن حیواناتی مثل سگ در خانه است که این سال ها بسیار رواج پیدا کرده.

کارکنان رادیو فردا و بی بی سی فارسی و البته در راس آن ها شبکه من وتو نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با جستجویی در صفحات شبکه های اجتماعی آن ها می توان به این مهم پی برد.

فِرین عاصمی‌ یکی از کارکنان رادیو فردا از همین قشر است که با غرق شدن در زندگی غربی حتی یک قدم از آن ها پیش افتاده است. وی متولد ۳۰ شهریور ۱۳۵۶ در تهران است اما اصالتی گیلانی دارد. مادرش نازیلا بزرگمهر که فوت کرده و پدرش جمشید عاصمی‌ که هم اکنون در ایران است و۷۰ سال سن در تنهایی و عزلت اواخر عمر خود را سپری می‌کند.

فرین عاصمی‌در سال ۷۳ وارد دانشگاه شد و به گفته خودش در رشته علوم و ارتباطات اجتماعی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز درس خواند. و در سال ۷۷ لیسانس خود را گرفت. وی بعد  از پایان تحصیلات در روزنامه‌های مختلف اصلاح‌طلب مشغول به کار شد تا این که یک روز در آخرین روزنامه محل فعالیتش یعنی روزنامه ایران رفتارهای عجیب و غریب از خودش نشان داد. اواخر خرداد ۸۲ بود که یک هفته و بدون عذر و دلیل به روزنامه نیامد، غیبش زده بود . روزنامه ایران نیز اوایل تیرماه همان سال رابطه‌اش را با فرین عاصمی‌قطع کرد، تا این که معلوم شد او ۴ تیرماه ۸۲ از کشور خارج شده و بدون اطلاع قبلی به رادیو فردا پیوسته است.

فرین عاصمی‌ مدتی با کیوان حسینی (برادر کامبیز حسینی، مجری برنامه پارازیت و پلوتیک) که وی هم اصالتا شمالی است پس مستقر شدن در پراگ در یک خانه به صورت غیر رسمی زندگی می کردند اصطلاحا با یکدیگر ازدواج سپید کرده بودند تا این که بعد سال ها به گفته خودشان ازدواج رسمی کردند.

فرین و کیوان که در سال ۲۰۰۳ به استخدام رادیو فردا درآمده بودند، در ۳۱ آگوست سال ۲۰۰۸ از رادیو فردا استعفا دادند و به شبکه دولتی انگلیس یعنی بی‌بی‌سی(BBC) رفتند. اما بعد از ۲ سال که فشار گرانی و مسائل اقتصادی ناشی از زندگی در لندن و همچنین تنش‌های رایج در بی‌بی‌سی، ماندن در انگلستان را سخت کرده بود، دست از پا درازتر دوباره به رادیو فردا برگشتند.

یکی از نکات جالب زندگی این زوج خودفروخته و تهی از زندگی علاقه وافر و بیش از اندازه این زوج به یک سگ است که تمامی دوستان و همکارانشان را متعجب نموده تا جایی که بسیاری از اطرافیانشان اعتقاد دارند که این سگ بسیار بیشتر از یک فرزند در زندگی این دو نفر تاثیر گزار بوده است. وایکیکی نام این سگ است و علاقه عاصمی به این حیوان چنان زیاد است که به گفته خودش در زندگیش از همه کس بیشتر به او علاقه دارد!!، یعنی حتی سگش را به شوهرش ترجیح می‌دهد! و حتی برایش صفحه‌ای در فیسبوک ساخته است!!

16266098_10155035739769359_1605820109730927519_n

امروز خبری در فیس بوک عاصمی منتشر شد که این سگ کوچک در پی بروز یک بیماری کلیوی و پس از ماه ها تلاش با این بیماری نهایتا عمرش را به صاحبانش داد و آن ها را در غم و انده فرو برد!!!

نکته جالب این که در ذیل یادداشت این کارمند رادیو فردا سیلی از پیام تسلیت از طرف کارمندان متعدد بی بی سی فارسی و رادیو فردا و دیگر خبرنگاران مشغول در رسانه های معاند نوشته شده و ظاهرا همه این فرهیختگان با این سگ از نزدیک آشنایی داشته اند و خاطرات فراموش نشدنی را با وی به یاد می آورند.

2

1

این تنها نمونه کوچکی از ظاهر و باطن زندگی پوچ و پلید کارکنان رسانه های بیگانه و خود فروختگان به دنیای غرب است که در زمانه ای که کودکان و زنان و مردان بی گناه خاورمیانه در زیر سیل بمباران های وحشیانه عمال غرب و سلاح های شان هر روز قتل عام می شوند این به اصطلاح روشن فکران نه تنها خم به ابرو نمی آورند بلکه در رسانه هایشان نیز این اقدامات را توجیه می کنند و وقتی یک حیوان به دلیل بیماری می میرد جهانی را به عزاداری فرا می خوانند.

امپراتوری دروغ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: