مرجع تقلید شیعیان گفت: امروز نگاه جهان به جمهوری اسلامی ایران است و عملکرد مسئولان در چنین شرایطی بسیار مهم است.

 آیت‌الله صافی گلپایگانی ظهر امروز در دیدار با رئیس‌کل دادگستری خراسان‌رضوی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت پذیرفته توسط دستگاه قضایی اظهار داشت: کار در دستگاه قضایی خطیر بوده و امر قضاوت، بسیار مهم و حساس است.

وی افزود: امروز نگاه جهان به جمهوری اسلامی ایران است و عملکرد مسئولان در چنین شرایطی بسیار مهم است و لکن مردم از مسئولان انتظار خدمت صادقانه دارند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: تمامی مسئولان از جمله دستگاه قضایی باید به خدمت رسانی به اقشار ضعیف و محرومین توجه بیشتر داشته باشند و در جهت احیاء ارزش‌های اسلامی در جامعه تلاش خود را مصروف کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری رئیس‌کل دادگستری و شورای قضایی خراسان‌رضوی نیز در این دیدار ضمن تجلیل از مقام مرجعیت، مراجع تقلید را از مهمترین پشتوانه‌های نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: خادمان مردم در دستگاه قضایی با همین پشتوانه عظیم اقدام به اجرای قانون منبعث از شرع مقدس می‌کنند.

مظفری با ارائه گزارشی از اقدامات دادگستری و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه در استان خاطرنشان کرد: قوه قضائیه به برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران و جانبازان تمامی سعی خود را در اجرای قوانینی که برگرفته از فقه اسلامی است به انجام رسانده و انشاءالله در مسیر احقاق حقوق عمومی و اجرای قانون و شرع مقدس و بسط و گسترش عدالت در جامعه اسلامی تلاش مضاعفی خواهد داشت.

وی اقدامات دادگستری خراسان‌رضوی را در راستای ارائه هرچه مطلوب‌تر به مراجعان دانست و خاطرنشان کرد: در مدت اخیر اقدامات انجام شده سبب افزایش رضایت عمومی شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: