صفار هرندی با حضور در مسجد قبا مشهد پیرامون موضوعات روز به ایراد سخنرانی پرداخت

به گزارش ثامن پرس، صفار هرندی با حضور در مسجد قبا مشهد پیرامون موضوعات روز به ایراد سخنرانی پرداخت که در ادامه به گوشه ای از سخنان وی اشاره می شود:

 یکی از بدعت‌ها میانگین حقوقی است که در بدنه دولت به خدمتگزاران داده می‌شود و این حقوق معادل یک تا سه میلیون تومان است از طرفی هم فردی ماهیانه 90 میلیون تومان دریافت می‌کند.

 شاید مضحک باشد که در شرایط کنونی فردی بخواهد حقوقش اضافه شود اما یکی از مدیران درخواست داده بود که حقوقش  از 100 میلیون به 200 میلیون تومان افزایش یابد.

باید بدانیم اگر می خواهیم انحراف را  اصلاح کنیم نباید بگوییم که تندروی نکنید چرا که رهبر فرموده اند، اگر ایستادن برابر ظلم تندروی است، بنده نخستین نفر در این جریان هستم.

گفتند اگر تحریم‌ها برداشته شود، مشکلات حل می‌شود؛ اما برداشته نشد چون آن کسی که این تحریم‌ها را وضع کرده مشکلش انرژی هسته‌ای نیست بلکه می‌گویند چرا شما در حال پیشرفت هستید.

امروز کسانی که یک کلمه فارسی نمی‌توانند حرف بزنند، مرادشان را در تهران می‌دانند و نشان می‌دهد که این انقلاب به صورت طبیعی در منطقه تکثیر شده است.

کسی که تازه بر مسند قدرت آمریکا نشسته دیوانه نیست، بلکه خود را به دیوانگی زده است؛ او اوباما را برای دخالت در سوریه مسخره می‌کرد اما چند ماه پس از به قدرت رسیدن در اولین حرکت نظامی به سوریه حمله کرد.

در روزهای اخیر یکی از رسانه‌های آمریکایی گفت که باید شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که دولت دیگری بر سر کار نیاید و برای همین تحریم های جدید را بعد از انتخابات اجرا کنیم.

خبری دیگر در رسانه‌های زنجیره‌ای داخلی مطرح می‌شود که اگر به فلان فرد رای بدهید، جنگی در ایران رخ نمی‌دهد اما اگر به فلان فرد رای بدهید امکان وقوع جنگ وجود دارد. این خجالت‌ آورترین تفکر است که فرض کنیم به خاطر وجود یک نفر به ایران حمله نمی‌شود و باید دانست تا زمانی که دشمن می‌داند پاسخ هر حرکتی را به شدت دریافت می‌کند، جرات ورود به مقوله جنگ نظامی با ایران را ندارد.

در حال حاضر ایران می‌تواند پاسخ هر تجاوزی را در شعاع 2 هزار کیلومتری بدهد و آنهایی که می‌گویند که باید خودمان را خلع سلاح کنیم، در حال خیانت به کشور هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: