نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعات اخیر بین‌المللی نشان می‌دهد کشورهای موفق در حوزه اقتصادی در رتبه‌های بالاتر از اجرای احکام اسلامی در حوزه اقتصاد نسبت به کشور ما قرار دارند.

به گزارش ثامن پرس، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (هفتم شهریور ماه 95) گفت: انقلاب اسلامی ایران جهت احیای تمدن اسلامی و براساس اراده ارزش‌های توحیدی منبعث از کلمه لا إلا الا الله نفی هرگونه بندگی غیر از خدا شکل گرفت.

وی افزود: تاکنون آنچه باعث شیفتگی امت‌های عالم نسبت به انقلاب اسلامی شده است  ایجاد نظام سیاسی جهت احیای کلمه توحید است که می‌بینید هنوز در حوزه‌های مختلف بین آنچه اسلام می‌خواهد و آنچه ما انجام می‌دهیم فاصله بسیاری است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مطالعات اخیر بین‌المللی نشان می‌دهد کشورهای موفق در حوزه اقتصادی در رتبه‌های بالاتر از اجرای احکام اسلامی در حوزه اقتصاد نسبت به کشور ما قرار دارند. هم مبانی دینی ما و هم هم آنچه در عالم رخ می‌دهد به ما می‌‌گوید که اگر ما حتی دنبال رفاه دنیایی هم هستیم باید دنبال پیاده‌سازی احکام اسلامی باشیم.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: مردم حوزه انتخابی من می‌خواهند بدانند مجلس دهم چه راهبردهایی برای ایفای بایسته‌ وظایف قانونی خویش به ویژه حل مسائل جاری کشور دارد. این پرسشگری به ویژه با سریال تمام نشدنی اتهام‌زنی به منتقدان دلسوز بمباران اطلاعات نامتقارن اقتصادی در در مقابل مطالبات فرهنگی برجسته کردن افکار سیاسی و لبخندهای پیروزمندانه دشمنان قسم‌خورده ملت و ریشخند به دغدغه‌‌ها و چهره‌های نگران ناخواسته شکل گرفته از گستاخی‌های بی‌سابقه دشمنان و اقدام‌های تخریب‌گر علنی شده کشورهای کوچک و ناتوان منطقه به اوج خود رسیده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی قراردارد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب از تقیه خارج شده است. اندوخته‌ای از تجربه‌های نوین را در تجارب انبیاء و اولیای الهی افزوده. مسئولیت آن در نهضت انتظار به وضوح تدوین شده و دشمنان آن نیز از سر استیصال و نگرانی همه الگوهای خصومت خویش را آشکار کرده‌اند.

عضو هیات‌رئیسه مجلس اظهار داشت: ضرورت توجه کافی به شرایط و الزامات علنی شده سناریوهای مختلف تجزیه کشورهای اسلامی منطقه پس از شکست استفاده از داعش برای اجرای طرح کردستان بزرگ در عراق اقدام اجرایی در جدایی مناطق کردنشین سوریه فراخوانی میدانی منافقین توسط دولت متجاسر سعودی و بی‌باکی روز افزون کشورهای کوچک عربی منطقه که بیش از این اجازه اظهارات غیرمحترمانه به خود نمی‌دادند از دیگر موضوعات مهم است که مدتی پس از رفتار جنون‌آمیز کپی‌برداری‌شده از الگوی صهیونیستی تجاوز و حدود مسلمین بر سرزمین‌های تمدنی ادیان الهی از سوریه تا یمن بروز می‌یابد.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: ملت ما فراموش نکردند که گروهی با انواع رفتارهای کودتاگران الگوگرفته از انقلاب‌های مخملی طراحی شده در سازمان‌های ضد بشری سیا کوشیدند نخبه‌سالاری فضیلت‌محور انقلاب اسلامی را با بیان شواهد مضموم تجربه شده آریستوکراسی غربی تحریف‌شده از سویی و مردم‌سالاری دینی را با دموکراسی ساخته دست همان آبشخور فکری جایگزین کنند و پس از شکست در این پروژه امروز می‌کوشند با تحمیل نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری اشرافی‌گری ملت سرافراز ایران را از فکرافزار مردم‌سالاری دینی ناامید و سپس پشیمان و منحرف کنند.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از جمله بیکاری جوانان خواستار رفع این مشکلات توسط مسئولان شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: