مراسم راهپیمایی روز قدس امسال در تهران با حاشیه های عجیبی همراه بود که مهم ترین آن شاید شعارهای توهین آمیز عده ای به رئیس جمهور باشد.

به گزارش ثامن پرس، مراسم راهپیمایی روز قدس امسال در تهران با حاشیه های عجیبی همراه بود که مهم ترین آن شاید شعارهای توهین آمیز عده ای به رئیس جمهور باشد. در ادامه واکنش سه تن از افراد برجسته را در این زمینه مشاهده می کنید.

 

وحید یامین پور

Mansouri-Final12-49-43-2

ضمن محکوم کردن زیاده روی برخی مومنین روزه دار و مردم خداجو در اعتراض به رئیس جمهور محترم، توجه ایشان را به این حدیث گرانقدر جلب می کنم:

اتَّقُوا ظُنُونَ الْمُؤْمِنِینَ فَإِنَّ اللَّهَ تَعَالَی جَعَلَ الْحَقَّ عَلَی أَلْسِنَتِهِمْ.

مراقب گمان مومنان باشید که خدا حق را بر زبان آنان قرار داده است.

(نهج البلاغه ، حکمت 309)

امیدوارم ایشان درباره علت بدبینی مومنین روزه دار به رییس جمهورشان کمی تامل کنند.

 

مهدی محمدی

694886_459

امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس جمعی از راه پیمایان علیه رییس جمهور شعار دادند. این حرکتی است که گمان نمی کنم هیچ کس آن را تایید کند. بعد از آن، آقای حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهور در کانال تلگرام خود نوشته "بحث درباره تربیت جنسی درشورای عالی انقلاب فرهنگی ودرباره حدود، لوازم وتبعات فعالیت اقتصادی نیروهای مسلح درشورای عالی امنیت ملی ادامه خواهد یافت." ظاهرا به خیال خود خواسته تهدید کند و بگوید کوتاه نمی آییم. عیبی ندارد؛ منتها لابد می دانند در وضعیت "بچرخ تا بچرخیم" حلوا خیرات نمی کنند.

 

مهرداد بذرپاش

6066927_718

 اتفاق امروز (شعار علیه رئیس جمهور) کار ناپسندی بود که هیچ کس از آن دفاع نمی کند. ولی ببینید چه کار بدی است علیه یک رئیس جمهور منتخب اینگونه رفتار شود.

در سال ۸۸ شماها نه علیه رئیس جمهور وقت بلکه علیه کل نظام اینگونه رفتار کردید.کسانی که دنبال پیراهن عثمان درست کردن هستند آن موقع یا در صف شعار دهندگان بودند یا آنها را تشویق می کردند ، یاساکت بودند و دردل خوشحال.

رفتار اعضای دولت و توئیت های بیش از حدشان نشان از یک نگرانی می دهد . نگران این جمله آقای روحانی که گفته بود : بعضی در انتخابات " گیوه بر نکشیدند " و حالا می خواهند جبران کنند تا در دولت بعد جزء کنار گذاشته شدگان نباشند.

راستی در انتخابات ، آقای روحانی کل ۳۸ سال نظام را زیر سوال برد و توهین کرد . آن موقع به نظرم توئیتر فیلتر بود که اینها گیوه شان را بر نکشیده بودند تا از کشور و نظام مظلومشان دفاع کنند...!

 

الیاس نادران

1952404

photo_2017-06-24_12-08-29

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: