هیچ کس خیال نمی کرد شکل گیری جریان شیطانی اسلام آمریکایی با آن همه جنایت باعث شود اینطور نور ایمان و رشادت در جوامع عربی طلوع کند.

سرویس بین الملل ثامن پرس- این روزها که جشن پیروزی های مکرر بر داعش شنیده می شود، یک مسئله را به ذهن تبادر می کند. هیچ کس خیال نمی کرد شکل گیری جریان شیطانی اسلام آمریکایی با آن همه جنایت باعث شود اینطور نور ایمان و رشادت در جوامع عربی طلوع کند. فتح الفتوح اسلام را باید ظهور این پدیده های الهی و مردمی بدانیم. حشد الشعبی ها و بسیج مستضعفین ها و حزب الله ها و فاطمیون و زینبیون ها.

اگر تشییع شهدای این روزها را در عراق ببینید؛ جلوی تابوت شهید، عکس شهید است و کنار عکس شهید نیز عکس آیت الله خامنه ای. جالب اینجاست که این ها عراقی هستند ولی عکس رهبری را کنار شهیدشان قرار می دهند. حرکات امروز حشد الشعبی بسیار شباهت دارد به رفتار رزمندگان انقلاب اسلامی ایران.

 این همه بروز حقیقت عادی نیست. عالم آبستن قیام شده است و دشمن خود درحال کمک به سرعت بخشیدن به چنین حرکتی است. انَّ الَّذینَ اتَّقَوا اذا مَسَّهُمْ طائِفٌ مِنَ الشِّیْطانِ تَذَکَّرُوا فَاذا هُمْ مُبْصِرُونَ این قاعده حرکت جبهه حق است که دشمن نیز در پازل او تعریف دارد دشمن هم به رشد او کمک می کند. همه چیز در عالم به نفع ظهور حق است. در مقابل طایفه های شیطانی، اهالی جبهه حق بر می خیزند و متوجه آن حقیقت ایمانی و معنوی که در سینه هایشان نهفته است می شوند و ناگهان کل عالم را چند گام به سمت ظهور پیش می برند. که حقیقت ظهور چیزی نیست مگر همین حقیقت مبصرون. به قول حضرت علامه حقیقت ظهور چیزی نیست مگر الیوم بصرک الحدید.

خروج ایران از عراق و سوریه دیگر ممکن نیست. چون هویت انقلاب اسلامی که بسیج مستضعفین و سپاه پاسداران را شکل می داد امروز در کالبد جوان حشد الشعبی و گروه های مدافع حرم از کشورهای مختلف خود را نشان می دهد. این ها تازه خود را پیدا کرده اند. تازه قدرت خود را که قدرت الهی است دیده اند. تازه اول عشق است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: