آیا شما دو تن فکر نمی کنید که چرا شما را روی دست تا رختکن برده اند. احتمالا خود را مسی و رونالدو نمی دانید که تازه آن ها را هم روی دست نمی برند. آیا فکر نمی کنید که چرا رژیم صهیونیستی باید برای شما پیام حمایت و تبریک بفرستد.

به گزارش ثامن پرس، خبری در فضای رسانه ای منتشر شد که حکایت از یک رفتار غیر قابل قبول از دو ملی پوش تیم فوتبال کشورمان داشت. موضوعی که به سرعت با واکنش های فراوان در فضای مجازی همراه شد. عده ای موافق این حرکت و جمعی مخالف این رفتار بودند. تحلیل های مختلف آغاز شد. در ادامه سعی می شود یک تحلیل نسبتاً منصفانه ارائه گردد.

کل ورزش ایران مفتخر به ارزش های پهلوانی است و آن هایی که چه در میدان و چه در زندگی شخصیشان این ارزش ها را جلوه گر شدند و به منصه ظهور رساندند در ورزش ایران اسطوره شدند. غیر از این بود قهرمانانی که تعداد مدال هایشان بسیار بیشتر از تختی بود سعی نمی کردند خود را در زیر سایه او و متخلص به صفات جوانمردانه او و پوریای ولی نشان دهند.

جوانمردی جوهره ورزش ایران و المپیک است و همه جوانمردی معطوف به دستگیری از ضعفا و از پا افتادگان است. به همین دلیل است که وقتی مصدومی بر روی زمین افتاده اگر توپ را به بیرون نزنی، تماشاگران با هو کردن سرزنش ات می کنند، چه در ایران باشی چه در آمریکا، چه اروپا و چه هر جای دیگر.

ورزش+پهلوانی

آیا ملت ستم دیده و زجر کشیده فلسطین از ضعفا و محرومین و تنها افتادگان حساب نمی شوند یا آقایان مسعود شجاعی و احسان حاج صفی روح ورزش ایران و المپیک را در پول می بینند.

آیا شما دو تن فکر نمی کنید که چرا شما را روی دست تا رختکن برده اند. احتمالا خود را مسی و رونالدو نمی دانید که تازه آن ها را هم روی دست نمی برند. آیا فکر نمی کنید که چرا رژیم صهیونیستی باید برای شما پیام حمایت و تبریک بفرستد.

photo_2017-08-05_14-09-55

آیا فکر نمی کنید شما دو تن تا ابد الدهر به عنوان دو تابو شکن حامی ظالم به عنوان دشمنان تختی و پوریای ولی قرار خواهید گرفت؟ بزرگی به بزرگ منشی است و آزادگی و این را با انتخاب هایتان نشان می دهید. شما محصول انتخاب هایتان هستید و انتخاب هایتان معرف چهره شماست. قبل از آنکه چهره تان تماماً به ضد قهرمان تبدیل شود شتاب کنید و توپ را به بیرون بزنید.

البته سابقه آقای شجاعی به همین یک قلم ختم نمی شود. از مصاحبه جنجالی وی با شبکه ماهواره ای معاند زمان زیادی نمی گذرد که وی با تبختر فراوان هزلیاتی را بر زبان جاری نمود.

بالاخره ایستادگی و مردانگی غیرت می خواهد... غیرتی که سلبریتی های بیگانه دارند؛ اما این آقایانی که فقط از ایران و ایرانی، نژادش را به ارث برده اند، متأسفانه ندارند.به همین منظور باید به افرادی چون سلنا گومز، کریستیانو رونالدو، ریو فردیناند، بوفون، رونالدو، مارادونا و.... به خاطر شرافت انسانی شان آفرین گفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: