شایعه جدایی و طلاق بهنوش طباطبایی از شوهرش مهدی پاکدل نهایتا رنگ واقعیت گرفت.

به گزارش ثامن پرس ، طلاق بهنوش طباطبایی بازیگر پر سابقه کشورمان از همسرش مهدی پاکدل نهایتا رنگ واقعیت به خود گرفت. پاک شدن عکس های مشترک و دو نفره این زوج در صفحات اینستاگرام شان باعث ایجاد شک و شبهه هایی در مورد این دو نفر شده بود. اما در فضای رسانه ای که کوچکترین حرکات و اتفاقات از چشمان تیزبین مجلات خانوادگی و جوان پسند دور نمی ماند کافی بود تا حضور بهنوش طباطبایی بدون حلقه ازدواج در رونمایی فیلم سیانور باعث شود بگو مگوهای غیر رسمی اوج بگیرد و این دو هنرمند بی حاشیه به تیتر اخبار داغ رسانه ها تبدیل شوند.

 

بهنوش طباطبایی و جواب به یک پرسش تلفنی

پس از بالاگرفتن تب این خبر در رسانه ها یکی از خبرنگاران در تماس تلفنی با بهنوش طباطبایی، جواب او را در مورد این خبر جویا شد. این بازیگر پرکار سینما که هم اکنون فیلم سینمایی سیانور را بر روی پرده دارد در جواب گفت : "این خبر را نه تایید می کنم و نه تکذیب، به این دلیل که فرهنگ سازی شود و در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم !" 

خواندنی از بهنوش طباطبایی
پدر و مادر بهنوش طباطبایی با لباس محلی
گریم جدید بهنوش طباطبایی در فیلم پوران درخشنده
کارت شناسایی جالب بهنوش طباطبایی

 

خبر طلاق بر روی صفحه اینستاگرام خانم بازیگر

با گذشت زمان و مطالبه روزنامه ها و مجلات نهایتا این بهنوش طباطبایی بود که 6 آبان و به صورت غیر مستقیم خبر طلاق و جدایی اش از مهدی پاکدل را تأیید کرد. 

101369_104

او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: همیشه دوست دارم فقط شادی هایم را با شما دوستانم تقسیم کنم غیر از این روا نیست و از انصاف به دور است... شادی تان مستدام... قلبتان پر امید... و نور خدا در زندگی تان ...

تنها مصاحبه ای که از زمان اعلام طلاق بهنوش طباطبایی با او به چاپ رسیده و منتشر شده است در مورد فیلم جدیدش به کاگردانی بهروز شعیبی است اما او هیچ صحبتی در این خصوص نکرده است. ◀ ◁ متن کامل جدیدترین مصاحبه بهنوش طباطبایی

در این زمینه حتما بخوانید:

عکس یادگاری مهدی پاکدل با فرزندش!
عکس بهنوش طباطبایی در حرم امام رضا 
حال و روز مهدی پاکدل در کنار همبازی جدیدش

زندگی مشترک آقا و خانم هنرپیشه از یک ملاقات هنری آغاز شده بود. این دو نخستین بار در دفتر یک تهیه کننده با هم آشنا شدند، پیشنهاد شده بود در نقش اول یک فیلم سینمایی ظاهر شوند، نقش دختر و پسر جوانی که در مسیر یک داستان پر پیچ و خم عاشق هم می شوند.

برای این دو هنرمند کشورمان در ادامه زندگی آرزوی موفقیت و شادی داریم.

خبرهای دیگر درباره این زوج بازیگر :

اجرای مشترک مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی در کنار هم + ویدیو
مهدی پاکدل بی سر و صدا فیلم جدیدش را کلید زد
کمپین یک میلیون امضا برای آشتی کنان بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

                                                                                           Sticker_pointing_hand_3

جدیدترین خبر: ◀ ◁ بنیامین و همسر جدیدش در هندوستان فیلم بازی کردند !

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: