بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل طلاق گرفتند اما گویا برخی افراد قصد دارند از هر فرصتی برای دیده شدن استفاده کنند و به این واسطه مردم را ابزار اهداف تبلیغاتی خود کنند.

به گزارش ثامن پرس ، پس از اعلام طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل و صعود این خبر به داغ ترین رخداد سایت های خبری و تلگرامی، برخی افراد با انگیزه های تبلیغی یک کمپین با نام "کمپین یک میلیون امضا برای آشتی کنان" راه انداخته اند. بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل طلاق گرفتند اما گویا برخی افراد قصد دارند از هر فرصتی برای دیده شدن استفاده کنند و به این واسطه مردم را ابزار اهداف تبلیغاتی خود کنند.

به نظر می رسد فضای مجازی به هر جا سرک می کشد و قصد دارد به فضای شخصی و خانوادگی دو زوج ورود کند. آیا این دو بازیگر باید به خاطر یک کمپین اینترنتی یا برای چند نفری که شیفته چشم و ابروی آنان شده اند بر روی تصمیم عقلانی و شخصی خود پای بگذارند و واقعا آیا هستند کسانی که چنین انتظاری دارند؟

AndroidOnlineNewsImage

البته این کمپین تا این لحظه و پس از یکروز از راه اندازی خود نتوانسته است از 959 عضو فراتر رود و عملا عدم رغبت مردم به این حرکت تبلیغی و مداخله جویانه در روابط شخصی دو نفر نشان می دهد که جوانان به خوبی مرز رفتار شایسته و ناشایسته را در فضای مجازی تشخیص می دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: