رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر ورزش و جوانان قول مساعد داد تا از امکانات وزارت ورزش و جوانان برای ارتقای جایگاه دو تیم مشهدی به خصوص تیم مشهد استفاده شود.

به گزارش ثامن پرس به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر در مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم فوتبال مشهد که در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) مشهد برگزار شد، اظهار کرد: من امروز با وزیر ورزش و جوانان تماسی گرفتم و اعلام کردم متأسفانه از دو تیم فوتبال مشهدی هیچ‌گونه حمایت دولتی نمی‌شود.

وی افزود: دو تیم مشهدی در فصل گذشته دستشان به زانوی خودشان بوده، البته با حمایت‌های مردمی افتخار آفریدند و توانستند در لیگ برتر ماندنی شوند.

پژمان‌فر بیان کرد: در این تماس تلفنی وزیر ورزش و جوانان قول مساعد داد تا از امکانات وزارت ورزش و جوانان برای ارتقای جایگاه این دو تیم مشهدی و به خصوص تیم مشهد استفاده شود.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ورزش در زیر مجموعه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی قرار می‌گیرد و ما کارگروهی برای ارتقای ورزش‌های همگانی و قهرمانی راه‌اندازی کرده‌ایم تا در کشور شرایط بهتری داشته باشیم.

وی عنوان کرد: ما در جلسه‌ای خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و ایشان فرمودند در هر جای کشور در حوزه‌های ورزش، هنر، سینما و تئاتر ردپایی از شهر مشهد وجود دارد و این نشان از جایگاه این شهر است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مسؤولان استانی و شهری امیدواریم این دو تیم مشهدی در رأس هرم لیگ برتر فوتبال کشور قرار گیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: