فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قوچان از کشف کشف ۸۵۰۰ قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ثامن پرس به نقل از خبرگزاری مهر ، سرهنگ رضا قدمگاهی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: با کسب خبری مبنی بر توزیع داروهای غیرمجاز در یک داروخانه دامپزشکی در سطح شهرستان تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: تیم دایره مبارزه با قاچاق کالا وارز با کنترل نامحسوس محل و اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی قضایی وارد عمل شدند و در بازرسی از محل، هشت هزار و ۵۰۰ عدد داروی غیر مجاز کشف وضبط گردید.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قوچان ارزش تقریبی اقلام دارویی کشف شده را ۲۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: فرد متخلف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی از اجرای طرح پاکسازی پار ک ها و تفرجگاه های شهرستان قوچان خبر داد و افزود: به دنبال گزارش‌های مردمی و در راستای اجرای طرح امنیت محله محور، هشت اکیپ از پلیس‌های تخصصی، یگان امداد وکلانتری اقدام به پاک سازی پارک ها وتفرج گاه های سطح شهرستان کردند.

قدمگاهی ادامه داد: با حضور این هشت اکیپ و در یک اقدام ضربتی ۲۱ معتاد، کارتن خواب و مزاحمین به نوامیس مردم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: