معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در حرم رضوی برنامه های متعددی تدارک دیده که در جدول زیر برنامه های فرهنگی تبلیغی حرم رضوی آمده است.

به گزارش ثامن پرس، در روزهای پایانی ماه صفر که مصادف با رحلت پیام اکرم (ص) و همچنین شهادت علی بن موسی الرضا(ع) می باشد. مراسم های مختلفی توسط هیئت ها و ارگان های مختلف برای این ایام تدارک دیده شده است.

لیست برخی از این برنامه ها به شرح ذیل می باشد:

معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی در حرم رضوی برنامه های متعددی تدارک دیده که در جدول زیر برنامه های فرهنگی تبلیغی حرم رضوی آمده است.

photo_2016-11-27_12-32-40

در سطح شهر مشهد هم هیئت های حاضر مراسم هایی برگزار می کنند

حسینیه هراتی ها در شب رحلت پیامبر اکرم (ص) و همچنین شب شهادت امام ضا (ع) میزبان حجت الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس به عنوان سخنران خواهد بود و سید مجید بنی فاطمه مداحی این مراسم را برعهده خواهد داشت که از ساعت 20:30 آغاز خواهد شد.

برگزار نماز ظهر در محل چهار شهدا

برنامه ی نماز ظهر روز رحلت پیامبر اکرم(ص) و همچنین شهادت امام رضا(ع) در محل چهار راه شهدا به شرح ذیل می باشد. در این برنامه تمامی هیئت های مذهبی شرکت خواهند کرد.

دوشنبه 28 صفر؛ سالروز رحلت رسول مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) به امامت حضرت آیت‌الله رئیسی؛ تولیت معزز آستان قدس رضوی

چهارشنبه 30 صفر؛ سالروز شهادت امام رضا(ع) به امامت حجت الاسلام والمسلمین پژمان فر؛ رئیس محترم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

برنامه سایر هیئت های مشهد

یکی از هیئت هایی که در سال های اخیر توانسته مخاطبین بیشتری را به خود جذب کند. هیئت انصارالحجه بوده که برنامه های آن از شب های گذشته آغاز گردیده است. که در روزهای منتهی به شهادت امام رضا (ع) نیز برنامه های مختص آن ادامه پیدا می کند. که در پوستر زیر امده است.

nextsafarr

  • مجتمع فرهنگی مذهبی جوادالائمه علیه السلام

دوشنبه 8 آذر ماه

سخنران حجت الاسلام سید عباس موسوی مطلق

مداح حاج احمد واعظی

سه شنبه 9 آذر ماه

سخنران آیت الله رییسی (تولیت محترم آستان قدس رضوی)

مداح حاج سید مجید بنی فاطمه

چهارشنبه 10 آذرماه

سخنران حجت الاسلام قاسمیان

مداح حاج سید مهدی میرداماد

مکان مطهری شمالی 60

برگزاری  نمایش آیینی در مجتمع آیه ها

نمایش آئینی "واقعه گوهرشاد و شهادت امام رضا علیه السلام"

زمان: یکشنبه۷ آذر الی پنج شنبه۱۱ آذر از ساعت ۱۹ الی۲۱

مکان: بزرگراه شهید کلانتری، مجتمع فرهنگی آیه ها

 

photo_2016-11-27_12-59-02

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: